Critical Kush (Barney's Farm) feminizovaná
Critical Kush od Barney's Farm je kříženec Critical Mass (Afghani x Skunk #1) a OG Kush (s kořeny v Chemdawg a pákistánské Kush). Převládá indica; poskytuje silnou relaxaci a je vhodná pro odpočinek i léčebné využití.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
BARNEY'S FARM - CRITICAL KUSH: DOKONALÉ DÍLO S OBROVSKÝMI VÝNOSY A 25 % THC
Každý metr čtvereční feminizované odrůdy Critical Kush od Barney's Farm dokáže v indoor podmínkách vyprodukovat až 650 g prvotřídních květů, přičemž laboratorně naměřený obsah THC dosahuje 25 %. Kouř vás bez milosti pošle k zemi. Právě tato typická vlastnost odrůd typu Indika v kombinaci s extrémní silou dělá z Critical Kush ideální večerní kouření i vhodného pomocníka při úlevě od bolesti.
Critical Kush je poměrně kompaktní rostlina, dorůstá zhruba do 100 cm a kvete přibližně 60 dní. To z ní dělá skvělou volbu pro netrpělivé milovníky indik, kteří dávají přednost klasickým (nikoli Samonakvétací) odrůdám.
Podrobnou recenzi Critical Kush si můžete přečíst na našem blogu zde.
| Značka | Barney's Farm |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Critical Mass x O.G. Kush |
| Genetika | 100% Indika |
| THC | 25 % |
| CBD | 2 % |
| CBD:THC | 1 : 11,9 |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 650 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 1000 g na rostlinu |
| Ocenění | Cannabis Cup (High Times) |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Genetika zahrnuje | Kritické |
| Účinky | Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Spettacolo
Molto bene
Buon raccolto
3 su 3 nate, andate in fioritura la prima settimana di agosto, purtroppo ho dovuto raccogliere una in anticipo perché è iniziata la botrite e perché alcuni fiori erano ermafrodita, le piante hanno ricevuto una temperatura da 35 gradi a 15 gradi in 2 giorni quindi sotto stress. Fortunatamente solo 1 ha riportato muffa e ermafrodita, nonostante abbia raccolto prima la pianta è comunque 1.50cm raccolto 400gr coltivazione outdoor in terra. Lo sballo si fa sentire, ma almeno su questa raccolta prima come odore e sapore non sono eccezionali, spero sia dovuto alla raccolta anticipata, vedremo le altre 2 come saranno finita la fioritura.
Good
Good
Top
Pianta stupenda già messa e si vede che é ottima!
Ottimo
Nessuno problema di germinazione. Ottima genetica. Consiglio.
Spedito nei tempi previsti.
Semi
Semi perfetti ,sono germogliati tutti 100%!
Eccellente
Eccezionale
CRITICAL KUSH (BARNEY'S FARM) FEMMINIZZATA
ottimo prodotto , altissima resa e thc elevato, da non perdere sicuramente.
Hallo, I would like to ask if this nice buddy will grow good outdoors in climate such as Bulgarian ? Summer here is really hot and full of sunny days
Should be fine; perfect conditions.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
