Hindu Kush (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Hindu Kush je původní horská odrůda z pohoří mezi Pákistánem a Afghánistánem. Silné indika geny poskytují hustou pryskyřici, vysoký obsah THC a výjimečnou odolnost vůči drsným podmínkám. Aroma je charakteristicky zemité a kořenité.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Hindu Kush: Aromatická landrace bohatá na THC
Konopí pocházející z pohoří Hindu Kush zná v podstatě každý milovník této byliny – název Kush je dnes takřka synonymem pro opravdu kvalitní, hutnou trávu. Odrůdy Kush jsou převážně typu indika a do USA se začaly dovážet v 70. letech, kde daly vzniknout celé nové generaci hybridů. V naší kolekci landrace genetik vyniká Hindu Kush jako špičkový příklad, který si získal oblibu po celém světě. Obsah THC okolo 20 % představuje ideální sílu pro výrazné a dlouhotrvající účinky.
Pěstování Hindu Kush není nijak zvlášť složité, obzvlášť pokud už máte nějaké zkušenosti. Skvělé výsledky ale mohou dosáhnout i začátečníci, pokud budou rostlinám věnovat dostatek péče. V indooru dorůstá zhruba 120 cm, venku kolem 150 cm a vytváří množství hutných, pryskyřičných květů s typickou zemitou vůní Kush. Po 8–9 týdnech kvetení v indooru se můžete těšit až na 450 g/m². Při pěstování venku je při sklizni na začátku října možné dosáhnout až 400 g na rostlinu.
Hindu Kush se může pochlubit velmi lákavým terpenním profilem. Vůně je jemná a nasládlá, se zemitými a ovocnými tóny doplněnými náznakem santalového dřeva. Tyto aroma složky do sebe přirozeně zapadají a vytvářejí příjemnou, podmanivou kompozici, která perfektně ladí s účinky této odrůdy. Hindu Kush povzbudí náladu, navodí pocit štěstí a uvolnění a zároveň dopřeje tělu spoustu zklidňujících vjemů. Tento měkký, relaxační tělesný stone je ideální po náročném dni nebo na pohodové víkendy, kdy se chcete cítit lehce a spokojeně.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Původní odrůdy (landrace) |
| Genetika | Indika |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 400 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Ovocné, Bylinné |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Šťastný, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Legendary Success!
All 3 couldn't wait to come out after 2 days in soil!
Awesome
Great strain
Nice landrace!
so tasty!!! but it grew pretty slowly, which is fine when you compare what comes out later! With topping i had 450gr (4 plants) under 480w led in 15L pots
sehr schöne große Pflanze !
Ich habe die Pflanzensorte im Sommer 2024 angebaut ,sie wuchs bei mir im Gewächshaus zu einer stattlichen Größe von 1,65 Meter heran. Habe die wieder gekauft und werde 2026 wieder loslegen.
Super
Wie erwartet
10/10
hab leider beim keimen einen von den keimblättern abgerissen. ABER buds hart wie stein und knallt richtig.
Nicht gekeimt
Nicht gekeimt
Hindu kush
Growing well
Guter Service
und gutes Saatgut.
Ich würde hier immer wieder bestellen.
Very good
Grew a plant outdoors; strong strain with a good harvest,
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
