Power Flower (Royal Queen Seeds) feminizovaná
Přímý potomek slavné odrůdy Power Plant, proslulé svou výjimečnou genetikou a hlavně brutálním nástupem už po prvním šluku z bonga. Tahle odrůda svého času převrátila celý nizozemský trh s konopím vzhůru nohama a v devadesátkách se bleskově stala bestsellerem. Dnes si díky Royal Queen Seeds můžete užít stejnou skvělou chuť v feminizované verzi.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
- Více informací
- Recenze (18)
- Otázky (0)
- Fotografie zákazníků (6)
- Podmínky a pravidla doručení
- Video (0)
Royal Queen Seeds - Power Flower: Užijte si exotickou odrůdu marihuany s jihoafrickými kořeny
Genetika feminizované odrůdy Power Flower od Royal Queen Seeds je téměř čistá Sativa (pouze asi z 1/8 Indika). Připravte se na pořádný strom – v indoor pěstování dorůstá zhruba 1,5 m, venku bez problému přesáhne 2 m. Tato volně rostoucí rostlina dokáže přinést až kolem 100 g na rostlinu nebo až 600 g na metr čtvereční.
Vzhledem k vysokému výnosu a převážně Sativa genetice je doba květu překvapivě krátká, přibližně 8 týdnů – díky tomu je Power Flower feminizovaná skvělou volbou jak pro nedočkavé milovníky Sativ, tak pro komerční pěstitele, kteří hledají kvalitní sklizeň. Výborná chuť, nenáročné pěstování, vysoké výnosy, vysoký obsah THC a příjemný, povznášející Sativa efekt – jednoznačně špičková záležitost.
Podrobnou recenzi odrůdy Power Flower si můžete přečíst na našem blogu zde.
| Značka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Jihoafrické sativy |
| Genetika | 15 % Indika / 85 % Sativa |
| THC | 18 % |
| CBD | Střední |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 220 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 550 g na rostlinu |
| Ocenění | Cannabis Cup Baskicko |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Účinky | Energizující |
Více informací o tomto produktu:
Déçue
Graines toutes petites rien ne sort de terre après germination
Bon
Bon goût impeccable
Good
Grew this outdoors, got a decebt harvest with very small care.
puissance florale
A l'ancienne !
Je l’adore
Elle mérite bien son nom, goût et odeur très fleurie. Bonne production en extérieur. L’une de mes préférées ! Se cultive très bien !
Un bijou
Assez productive, et ma sativa préféré.
Ok
Tut was sie tun soll.
Snelle levering
2 van de 3 zaadjes zijn ontkiemd.
Kan er verder nog niet veel van zeggen. Ze staan net in de aarde.
Shes such a big! producer
Had her more then once now and will always be comin back for her beautiful fat buds :)
Mauvaise germination
Je pense que ces graines ont un soucis aucune n a germé… ça ne m’étais jamais arrivée auparavant, je déconseille
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení



