Runtz (Barney's Farm) feminizovaná
Máte chuť na přírodně sladkou dobrotu? Pak jste na správném místě. Runtz je oblíbená odrůda vyšlechtěná na západním pobřeží USA a verze od Barney's Farm je opravdu výjimečná. Jde o vitální rostlinu s vyrovnanou 50/50 genetikou indika/sativa, která se snadno pěstuje a už po 8–9 týdnech kvetení přináší lahodné, bonbónově sladké květy.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Barney's Farm - Runtz: Plně přírodní sladká pochoutka
Runtz má veškerý lesk a styl typické LA odrůdy. Údajně ji vyšlechtil Berner, člen Cookies Fam, a spojuje v sobě genetiku Zkittlez a Gelato, dvou kultovních kalifornských favoritů. Díky vyrovnanému poměru 50/50 indica/sativa jde o všestrannou odrůdu, která se skvěle hodí pro indoor, outdoor i pěstování ve skleníku.
Jakmile Runtz přejde do růstové fáze, začíná prudce nabírat na síle. V indoor podmínkách obvykle dorůstá výšky 90–110 cm, takže je ideální volbou pro pěstitele s omezeným prostorem ve stanu nebo skříni. Venku má Runtz ráda teplo a střední vlhkost vzduchu. Rostlina si poměrně rychle vytváří hustou korunu a ocení pravidelné odlistění a prořezávání; velmi dobře také reaguje na techniky LST i HST. Kvetení trvá přibližně 55–60 dní (venku se sklízí začátkem října) a na jeho konci budou rostliny obtěžkané tvrdými květy s vůní sladkostí. Výnosy mohou dosáhnout až 600 g/m² v indooru a zhruba 1500 g na rostlinu venku.
Při sklizni vás Runtz odmění velkými, hutnými květy s těsně naskládanými, nateklými kalichy a silnou vrstvou sladce vonících trichomů. Její aroma připomíná bonbóny, po kterých nese jméno – směs tropického ovoce doplněná o nádech výrazného „paliva“. S obsahem THC 25–29 % se jedná o silnou odrůdu, která není pro slabé povahy. Účinky nastupují velmi rychle a přinášejí euforické, kreativní povznesení mysli doprovázené dlouhotrvajícím tělesným uvolněním – ideální kombinace pro posezení s partou blízkých přátel nebo filmový večer. Připravte se na smyslový zážitek, jaký jen tak nezažijete.
| Značka | Barney's Farm |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Terpinolen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Zkittlez x Gelato |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 29 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 600 g/m² |
| Výnos (outdoor) | 1000+ g/rostlina |
| Vhodnost klimatu: | Vlhké, Středomoří |
| Chuť / aroma | Słodki, Tropické, Pronikavé |
| Účinky | Euforické, Kreativní, Dlouhotrvající |
Více informací o tomto produktu:
Angaben zur Blütezeit absolut unzutreffend
Blütenwoche 10 ist gleich durch und an ein ausreifen ist noch lange nicht zu denken. Bisher bildet die Pflanze seit über einem Monat foxtails ohne Ende. Großen Blüten und Aroma sind durchaus positiv aber was nützt mir das, wenn die Pflanze nicht reif wird und dann die Witterung zu schlecht wird weil alles zu lange dauert oder ich wegen einer Pflanze weiter Strom verbrauche, weil es der Hersteller nicht schafft realistische Angaben zu machen. Ich wähle die Samen u.a. genau danach aus. Kann ich daher nur von abraten. Mindestens ein Monat längere Blütezeit. Absolutes no go!
Perfekt
Schnelle Lieferung
3 von 3 Bomber
Drei von dreien sind gekeimt - wachsen bisher gut... Update folgt (Eventuell)
Bin Gespannt
Alle Samen erhalten
Sucré
Sucré puissant mais pas ouf en terps
Schöne Sache
Daher war es ein Geschenk für einen Kumpel, er hat sich sehr gefreut
Er mag die Sorte und die Farm
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
