Runtz F1 Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Runtz F1 Samonakvétací od Zamnesia Seeds nabízí výbornou genetiku a usnadní pěstování. Kompaktní rostliny rostou rovnoměrně, jsou spolehlivé a vytvářejí voňavé květy bohaté na terpeny a kanabinoidy. Pokud hledáte odolnou samonakvétací odrůdu s dobrými výnosy, Runtz F1 je skvělá volba.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia - Runtz F1 Hybrid Automatic: Jednotnost, spolehlivost a skvělé chutě!
Co ještě říct o Runtz, co by už nepadlo? Věřte ale, že v téhle podobě jste ji ještě nezažili. Tým Zamnesia představuje Runtz F1 Autoflower – nejde o žádnou speciální edici inspirovanou Formulí 1, ale o odrůdu, která bere vše, co máte na původní Runtz rádi, a převádí to do mimořádně spolehlivého a jednotného pěstebního zážitku, jenž zapůsobí na každého.
Pěstování Runtz F1 Hybrid Automatic

Runtz F1 Hybrid Automatic je potomek legendárních odrůd Gelato a Zkittlez. Výsledkem je extrémně vitální a rychle kvetoucí odrůda, která zvládne cestu od klíčení ke sklizni zhruba za 10 týdnů. Zatímco Samonakvétací rostliny jsou obecně nenáročné na pěstování, F1 hybridní semena tento komfort posouvají ještě dál. Runtz F1 Autoflower vyniká výjimečnou uniformitou, takže všechny rostliny vypadají velmi podobně a přinášejí konzistentní výsledky. Zároveň jsou mimořádně odolné vůči škůdcům i chorobám, takže pokud se do pěstování konopí pouštíte poprvé, s Runtz F1 Autoflower jste ve velmi bezpečných rukou.
S výškou kolem 55–75 cm se Runtz F1 Autoflower vejde i do opravdu malých pěstebních prostor, a to jak v indooru, tak outdooru. Kompaktní vzrůst však rozhodně neznamená slabý výkon. Po dozrání se můžete těšit na výnos přibližně 500 g/m² v indooru a 100–150 g na rostlinu při pěstování venku.
Aroma, chutě a účinky Runtz F1 Hybrid Automatic
Další velkou výhodou F1 hybridní genetiky je skutečnost, že tyto rostliny překypují terpeny a kanabinoidy. Díky tomu nabízejí výrazně aromatický a silný zážitek, jaký u běžných odrůd jen tak nenajdete. Pokud jde o intenzitu chuti, Runtz F1 Hybrid Automatic rozhodně nic neodflákne. Hned první šluk odhalí plné tóny krémové vanilky, které se prolínají s nádechem kandovaného citrusového ovoce. Výsledek je doslova k sežrání. S obsahem 25 % THC přináší Runtz F1 Autoflower povznášející, euforický a kreativní účinek, který se hodí pro nejrůznější situace – ať už v partě, nebo o samotě.


Poznámka: Obal tohoto produktu může obsahovat nesprávné údaje o obsahu THC. Pro přesné informace o odrůdě Runtz F1 Hybrid od Zamnesie se prosím řiďte tímto popisem na stránce.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Gelato x Zkittlez |
| Genetika | Samonakvétací hybrid |
| THC | 25 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 70 cm |
| Výška (outdoor) | 80 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Citrus, Vanilka |
| Účinky | Povznášející, Euforické, Kreativní |
Více informací o tomto produktu:
Super Sorte
Sehr gute Qualität, die Pflanzen sind gut und gesund gewachsen. Wirkung ist
Did not germinate.
Unfortunately I cannot recommend it, because it didn't germinate.
Top
F1 best
Bg
Sind bei mir nicht gekeimt. Könnte an der Anzuchterde gelegen haben
good germination rate
good germination rate
Unique strains
Lots of choices at Zamnesia if you can't find the strain here you will not find it
F1
Very happy to add to my vault
soooo goood
good
I am a totally Huge Runtz lover
I dont know why But its simply amazing!
It runs
Formula 1
Danke für die samen die wahren schlecht, hab alles top aber dennoch faulen die Samen mir weg, bitte um Ersatz und hoffentlich diesmal kein Reinfall.....
Hi John, Could you please be so kind as to contact our support team, they can help you find a suitable solution. You can contact them at [email protected] Have a great day!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
