Wurlz F1 Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Díky moderním šlechtitelským metodám poskytuje hybrid Wurlz F1 Automatic od Zamnesia spolehlivé a jednotné pěstování. Od semínka do sklizně stačí 9–10 týdnů. Výsledkem jsou aromatické, ovocné palice bohaté na terpeny a THC s hluboce uklidňujícím účinkem.
Zamnesia Seeds - Wurlz F1 Hybrid Automatic: Účinky, ze kterých se vám zatočí hlava!
Jako finální výsledek křížení odrůd Runtz a Watermelon Candy přináší Wurlz F1 hybrid Automatic spolehlivý, uniformní a hlavně velmi nenáročný pěstitelský zážitek. Výsledné květy okouzlí explozí sladkých chutí a příjemně uvolňujícími účinky, díky nimž je Wurlz F1 Samonakvétací odrůda, kterou byste rozhodně měli mít v hledáčku.
Pěstování Wurlz F1 Hybrid Automatic

Jako samonakvétací odrůda potřebuje Wurlz F1 Autoflower od vyklíčení až po sklizeň jen asi 9–10 týdnů. Během této doby si vystačí s minimální péčí a základní údržbou. Stojí za tím F1 genetika, která rostlinám dodává mimořádnou odolnost a zajišťuje velmi uniformní růst – všechny exempláře dorůstají podobné výšky a poskytují obdobně vysoké výnosy. Kromě toho je Wurlz F1 Autoflower vysoce odolná vůči chorobám, škůdcům i dalším stresovým faktorům.
S výškou okolo 65–80 cm zůstává Wurlz F1 Autoflower kompaktní rostlinou, která se bez potíží vejde i do menších pěstebních prostor. V době sklizně se pěstitelé mohou při indoor pěstování těšit na výnos kolem 450–500 g/m² a při outdoor pěstování zhruba 50–150 g na rostlinu.
Aroma, chutě a účinky odrůdy Wurlz F1 Hybrid Automatic
Jakmile vás Wurlz F1 Hybrid Automatic nadchne bezstarostným pěstováním, přijde to nejlepší: test kouře. Díky vysokému obsahu terpenů nabízí tato odrůda výrazně ovocnou, sladkou „bonbónovou“ chuť, kterou příjemně dokresluje jemný nádech borovice. Co se účinků týče, Wurlz F1 Autoflower se může pochlubit 24 % THC a pečlivě vyladěným spektrem kanabinoidů, takže navozuje hluboké uvolnění těla, zklidnění a ve vyšších dávkách i typický „couch-lock“ efekt. Udělejte si proto pohodlí s partou oblíbených přátel, dobrým jídlem a pár filmy – takhle vypadá relax na nejvyšší úrovni.


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Runtz x Watermelon Candy |
| Genetika | Samonakvétací hybrid |
| THC | 24 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 80 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Ovocné, Borovice, Candy |
| Účinky | Zklidňující, Zklidňující, Uzemňující |
Více informací o tomto produktu:
Fine
F1 sind geil
Die Samen sind aufgegangen. Ich hatte letztes Jahr mit dieser Sorte eine mittelmäßige Ernte, weil ich zu spät die Blattläuse bemerkt habe.
Nicht mein Ding
Kann man Rauchen , brauch ich aber nicht nochmal
Top
Bin gespannt auf den Anbau und den Strain
Looking forward
Great addition to vault
Très dessus
Sur 3 graine seulement 1 à pris et très longue à germé
Top
Mein erster F1 Strain.
Funktioniert wie es soll. Bestelle ich wieder.
Perfekt
Sehr gute Rate
Satisfait
C'était pour un pote. Et il semble satisfait.
Leider tot
Ist leider nicht sehr hitzebeständig.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
