White Widow F1 Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
White Widow je v konopné komunitě dobře známá odrůda a mnoho lidí by řeklo, že na ní není co vylepšovat. Nebo ano? White Widow F1 Samonakvétací vychází z legendárního originálu, ale posouvá ho dál díky F1 genetice. Každá rostlina si tak zachovává velmi podobný vzhled a přináší rovnoměrné výnosy chutných, euforických květů.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - White Widow F1 Hybrid Automatic: Klasika v novém kabátě
White Widow patří mezi odrůdy, které se staly symbolem konopné kultury. Jak ale vylepšit takovou legendu? Klíč je v genetice. Představujeme White Widow F1 Autoflower. Nejde o jen tak nějakou samonakvétací odrůdu – tým Zamnesia Seeds využil F1 hybridní genetiku, aby tuto už tak ohromující odrůdu posunul dál a dodal jí bezkonkurenční uniformitu, vitalitu a spolehlivost.
Pěstování White Widow F1 Hybrid Automatic
Jako Samonakvétací odrůda je White Widow F1 Autoflower ideálním, nenáročným projektem pro pěstování venku, v indooru i ve skleníku. Rostliny dorůstají zhruba 60–90 cm, takže se bez problémů vejdou téměř kamkoli. Díky tomu můžete navíc bez potíží pěstovat hned několik kusů najednou. White Widow F1 Autoflower vyžaduje jen minimum péče a zároveň vykazuje vysokou odolnost vůči škůdcům a chorobám, takže je skvělou volbou jak pro začátečníky, tak pro zkušené growery.
Od vyklíčení po sklizeň potřebuje White Widow F1 Autoflower asi 11 týdnů, takže nejde o úplně nejrychlejší Samonakvétací model. Tento o něco delší cyklus se však vrací v podobě velmi uspokojivých výnosů – přibližně 500 g/m² v indooru a zhruba 50–160 g na rostlinu venku. To je víc než dost chutných květů, které vám nějakou dobu vydrží!
Aroma, chuť a účinky odrůdy White Widow F1 Hybrid Automatic
F1 hybridní genetika této odrůdy se neprojevuje jen na růstu, ale i na výrazné chuti a síle účinků. Díky dominantnímu vlivu rodičů White Widow a Critical nabízí White Widow F1 Autoflower hutné, zemité aroma s výrazně pižmovým nádechem, doplněné tóny bylinek a borovice. Výsledkem je slaně-kořeněná, ale mimořádně příjemná chuť při kouření.
Co se účinků týče, White Widow F1 Autoflower navozuje jasný, euforický high, který povzbuzuje energii a pomáhá udržet koncentraci – zejména při užívání v rozumném množství.


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Humulen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | White Widow x Critical |
| Genetika | Samonakvétací odrůda s dominancí sativy |
| THC | 20 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 11–12 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 90 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Zemité, Borovice, Bylinné |
| Účinky | Euforické, Mozkový, Energizující, Soustředěný |
Více informací o tomto produktu:
Pour l'instant tout va bien
3/3 un peu long a la germination un peu verte mais les graines de chez zamnesia jamais dessus
Nja..
Die Samen keimten nicht..
Im gegensatz zu allen anderen Samen
der Charge!!!
Legend
Can’t wait
no germinate
bought 5 pack of these, started in coco noir seed started kit, along with cucumber and squash seeds. 10 of 11 cucumbers up in two days, all 6 squash up in 4. day 5 two of these showed, next day one more. other two never popped.
F1
Perfekte Keimrate
Déçu mais sûrement de ma faute
Je ne sais pas si cest parce qu'il fallait faire quelque chose de spécial pendant la germination au vu que c'est une variété F1. Mais pour moi la graine n'a pas germé après déjà 2 semaine
Sinon d'expérience je peu vous dire que les zamnesia seed sont de bonne qualité.
Passt
Hab keinen unterschied gesehen zu normalen autoflowerings, aber war gut
Classic
No good if u are aracnophobic
I am Leclerc
Love my Ferrari
Leider leider...
Geil!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
