Green Crack F1 Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizované
Zahoďte všechny předsudky o konopí – Green Crack F1 Autoflower od Zamnesia Seeds je tu, aby změnil pravidla hry. Díky F1 genice je pěstování konopí maximálně snadné. Tyto rostliny poskytují uniformní sklizně a špičkové výnosy. Připravte se na sklizeň prémiových květů nabitých chutí a ohromujícími účinky.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Green Crack F1 Hybrids Automatic: Spolehlivá produkce květů

Green Crack F1 Hybrid Automatic od Zamnesia Seeds se může pochlubit precizně vyladěným genetickým profilem, který v sobě spojuje legendární linie Skunk #1 a Afghani. Výsledkem je odrůda, kterou je radost pěstovat, nevyžaduje složitou péči a stabilně přináší bohaté výnosy květů, o které rozhodně nechcete přijít.
Pěstování Green Crack F1 Hybrid Automatic
Ať už tuto odrůdu umístíte do pěstebního stanu, skleníku nebo přímo pod širé nebe, Green Crack F1 Autoflower se bez problémů přizpůsobí. Schopnost růst téměř kdekoli je ale jen jednou z jejích předností. Genetika F1 hybridu není jen prázdná nálepka – přináší mimořádnou stabilitu, spolehlivost a jednotný růst, jaký se u rostlin konopí vidí jen zřídka. Každé semínko, které vyklíčíte, má proto potenciál poskytnout velmi podobné výsledky. Green Crack F1 Autoflower dorůstá výšky zhruba 60–90 cm, takže ji snadno ukryjete v kterémkoli z uvedených pěstebních prostředí.
Od vyklíčení po sklizeň potřebuje Green Crack F1 Autoflower asi 11 týdnů. Na poměry samonakvétacích odrůd to není ten vůbec nejkratší cyklus, ale tato „navíc“ doba se odrazí v kvalitnější rostlině a lepších výnosech. Při minimálních nárocích na údržbu se můžete těšit na úrodu kolem 450–550 g/m² v indooru a přibližně 50–200 g/rostlinu pod širým nebem – což je na tak kompaktní rostlinu opravdu solidní výsledek.
Aroma, chutě a účinky Green Crack F1 Hybrid Automatic
Aroma a chuť Green Crack F1 Hybrid Automatic jasně odrážejí její původ: výrazné, skunkové tóny se mísí se zemitostí, kořením a lehce pepřovým dozvukem. Tento chuťový profil se skvěle hodí jak na kouření, tak na vaporizování i dabování lahodných koncentrátů. Díky vysokému obsahu rozmanitých terpenů a 21 % THC přináší Green Crack F1 Autoflower energizující, soustředěný účinek, který může podpořit i chuť se bavit ve společnosti.


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Skunk #1 x Afghani |
| Genetika | Samonakvétací odrůda s dominancí sativy |
| THC | 21% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 11–12 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 90 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Zemité, Pikantní, Skunk |
| Účinky | Energizující, Soustředěný, Socializační |
Více informací o tomto produktu:
Looks very promising
I'm a first time grower (outdoor), this was the first of three different seedling strains that sprouted. It's growing exponentially everyday, very good.
3 of 3
All seeds cracked and growed into wonderful plants. One runt in the bunch but overall great grow easy to maintain and super tasty smoke
Alle Samen gekeimt
Hab alle zusammen in Sog gegrowed, kann sie nur weiterempfehlen
Sehr stabile strain
Alle Samen sind aufgegangen and sind prächtige pflanzen geworden
Super Keimung
Alle drei Samen sind schnell gekeimt und wachsen super.
F1 Haze
Sativa dominant F1 strain. Easy to grow, stays relatively small. Nice heady high
She popped quick
So far so good only been a few weeks and she is looking really good .1 day and a half it popped and was ready hopefully the other are as good
da provare
da provare
Easy to grow
And potent
Top
The Formula1 of zamni's varieties
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
