Pineapple Express F1 Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
S bohatou sladkou chutí a povznesenými účinky je Pineapple Express F1 samonakvétací odrůda, která už do 9 týdnů od vyklíčení přináší bohatou úrodu květů. Dorůstá jen 50–70 cm, takže je ideální pro indoor, skleníky i venkovní pěstování. Silný F1 hybrid.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Pineapple Express F1 Hybrid Automatic: Ovocná chuť a povzbuzující účinky
Pineapple Express F1 Hybrid Automatic posouvá oblíbenou odrůdu na novou úroveň spojením legendárního Trainwrecku s exotickým Hawaiian. Tento Samonakvétací F1 hybrid vyniká mimořádně jednotným růstem, spolehlivostí a stabilitou, takže se skvěle hodí pro pěstitele všech úrovní zkušeností. Pokud jste se s Pineapple Express F1 Hybrid Automatic zatím nesetkali, právě teď je ideální chvíle to napravit.
Pěstování Pineapple Express F1 Hybrid Automatic
Od vyklíčení do sklizně potřebuje Pineapple Express F1 Hybrid Automatic pouhých 8–9 týdnů. Během celého cyklu vyžaduje jen minimum práce – kromě základní údržby, která zajistí bohatou a kvalitní úrodu. Díky F1 genetice se může Pineapple Express F1 Samonakvétací pochlubit výjimečnou odolností a uniformitou: všechny rostliny dorůstají podobné výšky, mají stejný vzhled a produkují srovnatelně vysoké výnosy. S výškou okolo 50–70 cm zůstává Pineapple Express F1 Samonakvétací kompaktní a snadno se vejde do jakéhokoli pěstebního systému. Při sklizni se můžete těšit na výnosy přibližně 400–550 g/m² v indoor podmínkách a až 200 g na rostlinu venku.
Aroma, chutě a účinky Pineapple Express F1 Hybrid Automatic
Stačí jeden šluk Pineapple Express F1 Hybrid Automatic a hned vás přivítá bohatá paleta vůní a chutí. Tahle odrůda přináší výrazné tóny ananasu doplněné nádechem citrusů, koření a borovice – výsledkem je neodolatelně lahodná kombinace, po které budete chtít sáhnout znovu a znovu. Díky 21 % THC a pestrému spektru kanabinoidů nabízí Pineapple Express F1 Samonakvétací energizující, povznášející efekt, který vás rychle naladí na hovornou a společenskou vlnu. Pokud tedy hledáte odrůdu na sdílení s přáteli, Pineapple Express F1 Samonakvétací může být přesně to, co potřebujete.


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Trainwreck x Havajská |
| Genetika | Samonakvétací hybrid |
| THC | 21% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 70 cm |
| Výška (outdoor) | 70 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Citrus, Pikantní, Borovice, Ananas |
| Účinky | Povznášející, Šťastný, Energizující, Socializační |
Více informací o tomto produktu:
Did not germinate.
Unfortunately I cannot recommend it, because it didn't germinate.
top
5/5
Lediglich fünf von sechs Seeds gekeimt
... obwohl ich kein Anfänger bin und i.d.R. eine gute Keimquote habe.
Erster Versuch, ein Seed von drei. Die eine, die aufgegangen ist, blieb dann in der Entwicklung stecken und hat mit lediglich 23 Gramm Ertrag tolle Eindrücke beim deutschen Staat gemacht. DIese 23 Gramm hatten es aber so in sich, dass ich den Strain nochmals anbauen wollte. Nochmal gekauft, diesmal 3 von 3 tot. Alle anderen Seeds, die ich zusammen mit der PE poppen ließ, sind inzwischen übrigens im Zelt auf 12/12
Geschmack Top
Sehr gute sorte und des F1 hybrid sticht raus
Nada
Nicht mein Ding das ich gerne Rauche oder nochmal kaufen würde. Aber Geschmäker sind verschieden....
Legend
Great addition
Kein Glück
Alle drei sind wunderbar gekeimt. Und das war alles. Drei "Zwergwüchse" mit einer Mini-Blüte. Teurer Spaß!
Die anderen Sorten sind alle normal gewachsen, selbe Erde, selber Dünger, gleiches Licht.....
First grow of this Strain
I just started my Pineapple Express, so it's still early yet. I have little space so I wasn't sure how big this plant will get so I didn't Start one of my Blueberry seed. She took to her transplant and is now working on 4th set of leaves. I really hope this is as good as people have told me.
Super Strain
Super Strain. Geile Aromen. Wächst schnell und stark.
F1
Sehen wunderbar aus
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
