Cosmic Noodles Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizované
Rádi vítáme growery. Producenti představují samonakvétací Cosmic Noodles Autoflower — kompaktní rostlina do ~100 cm, ideální pro nenápadné pěstírny. S přibližně 60% indikou nabízí pevnou stavbu, dobrý výnos, bohaté aroma a silné účinky.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Cosmic Noodles Samonakvétací: Kompaktní a snadno ovladatelná odrůda
Cosmic Noodles Samonakvétací staví ostatní automaty do stínu svou špičkovou genetikou a vysokým obsahem THC. Mezi její rodiče patří legendární Alien OG, Roller Coaster Haze a pečlivě vybraný jedinec ruderalis, takže tahle rostlina splňuje všechna zásadní kritéria. Geneticky jde z 60 % o indiku a z 40 % o sativu a může se pochlubit obsahem THC 21 % s lehkým nádechem CBD. Když k tomu přidáte lahodné aroma a komplexní chuť, vznikne samonakvétací odrůda, kterou rozhodně stojí za to vyzkoušet.
Pěstební vlastnosti Cosmic Noodles Autoflower: malé rostliny, velké výnosy
Jakmile se rozhodnete zařadit Cosmic Noodles Autoflower do své pěstírny, překvapí vás především její kompaktní vzrůst. Tato odrůda dorůstá maximálně zhruba 110 cm bez ohledu na prostředí, takže je ideální do menších prostor a pro nenápadné pěstování. Dalším plusem této samonakvétací odrůdy je krátký životní cyklus 9–10 týdnů od klíčení, což vám během sezóny umožní zvládnout hned několik sklizní. Po bezproblémovém průběhu pěstování se můžete těšit na výnos okolo 450 g/m² v indoor podmínkách nebo až 200 g na rostlinu pod otevřeným nebem.
Aroma, chuť a účinky Cosmic Noodles Samonakvétací: Voňavé květy s cerebrálním raušem
Terpenový profil odrůdy Cosmic Noodles Samonakvétací přináší doslova explozi vůní – prolínají se v něm svěží citrusy s kořeněnými tóny a zemitým, lehce květinovým základem. Stejně jako její fotoperiodická příbuzná je i tahle varianta velmi aromatická a chuť bez problémů drží krok s intenzitou vůně. Co se účinků týče, nástup pocítíte rychle: začíná jako vzrušující, jasně cerebrální rauš, který se postupně přelévá do hlubokého uvolnění těla a příjemného „rozpuštění“ svalů.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Alien OG x Roller Coaster Haze x Ruderalis |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 110 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Zemité, Citrus, Pikantní, Květinové |
| Účinky | Zklidňující, Mozkový |
Více informací o tomto produktu:
Prima
Product is zoals omschreven.
0 von 3
Von drei Samen ist keiner angegangen. Dass hat meine Quote völlig versaut, hatte bisher eine % Quote. Schade, hätte gerne diesen Strain probiert... Ich lasse dann aber lieber die Finger davon, die Samen wirkten auch nicht wirklich reif, hell und fleckig und relativ winzig.
Top
Super easy, immer gerne wieder. 2te Bestellung
Heel goed
Heel goed in het voorjaar vroeg mee begonnen half feb gezaaid en ondanks koudere donkerdere dagen toch goede kweek gehad
Cosmic!
Kosmische Nudeln!? Wer lässt sich so witzige Namen einfallen!? Freuen mich auf den Anbau.
Great!
Cannot wait to taste It!
Top!
Wie jedes ZAMNESIA Produkt einfach wunderbar :-)
Leider eingegangen
Leider eingegangen ( die Wurzel hat sich nur 0,5 cm entwickelt und ist nicht weiter gewachsen)
Dann abgestorben
Perfekt
Grow lief perfekt. Guter ertrag.leckerer geschmack
Nicht aufgeben
Einer Packung bestellt. Keimling top. Wahrscheinlich falsch platziert. Der kam nicht... Nochmal im Triple bestellt, da ihr sonst nicht enttäuscht.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
