Solar Panel Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Intenzivní citrusová chuť: Dodává šťavnatý dým.
- 20 % THC: Vyvážený, plný účinek.
- Rychlá sklizeň: Asi 10 týdnů od vyklíčení.
- Spolehlivá genetika: Power Plant × White Widow × ruderalis.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Solar Panel Automatic: Citrusový nářez a rekordně rychlý růst
Solar Panel Automatic vám doslova rozzáří den. Samonakvétací sestřička naší feminizované odrůdy Solar Panel spojuje genetiku legendárních odrůd Power Plant, White Widow a prvotřídního ruderalis do rychle rostoucí, nenáročné auto odrůdy. Těšte se na 20 % THC, sladké citrusové terpeny a vyvážené příjemné opojení – už zhruba 10 týdnů od vyklíčení!
Ať už pěstujete ve stanu, nebo pod širým nebem, Solar Panel Automatic se ovládá jedna radost. V indooru dorůstá zhruba 90 cm a během 9–10 týdnů zvládne vyprodukovat až 400 g/m² jiskřivě zelených květů. Venku se vytahuje o něco víc, dorůstá asi 120 cm a na jednu rostlinu zvládne až 200 g. Díky kompaktnímu, snadno zvládnutelnému vzrůstu se hodí do prakticky jakékoliv zahrady!
Po sklizni vás Solar Panel Automatic odmění jasnou, sladce citrusovou vůní a chutí – každý šluk připomíná lžičku pomerančové marmelády. Díky obsahu 20 % THC nabízí výrazný, ale harmonický efekt, který uvolní tělo a zároveň povzbudí mysl – ideální na celodenní užívání bez pocitu přetížení nebo těžké sedace. Nenechte si tenhle citrusový samonakvétací klenot utéct – pořiďte si semena Solar Panel Automatic dřív, než zapadne slunce!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Power Plant x White Widow |
| Genetika | 40 % Indika / 60 % Sativa |
| THC | 23 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Citrus, Ovocné |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Jasná hlava, Vyvážené |
Více informací o tomto produktu:
Keimen sehr schnell
Keimen super schnell und wachsen sehr gut
Ez growing
Good yield
Beetje jammer
Ik had 20 van de deze soort besteld en ontvangen.
Met een smart start.
Alles gedaan zoals het hoort maar na 4 dagen zijn er maar 3 die zich hebben laten zien de rest heb ik weg gedaan.
Had gekeken en de zaadjes waren donker geworden.
Maar het is zoals het is.
Sehr gut ins Leben gestartet
In endgültige Erde gesät, mit einem kleinen Aussaaterdekern. Kam problemlos und schnell aus der Erde, das mach die Vorfreude noch größer. Sieht gut aus!
Prima
Product is zoals omschreven.
Nach Keimung direkt gestorben
Ich habe einen Samen Solar Panel sowie Sundae Driver zusammen keimen lassen. Während der Sundae Driver schön gekommen ist, hat der Solar Panel einen Tag länger gebraucht bis die Wurzel gekommen hast. Nach dem einsetzen ist der Driver sehr gut gewachsen, während die Solar Panel nach zwei Wochen immernoch nicht aus der Erde kam. Die Pflanze ist aus dem Samen raus, hatte aber keine Kraft um durch die Erde zu kommen und ist jetzt nach 3 Wochen ohne zu wachsen gestorben. Erstes Mal wirklich enttäuscht von einer Sorte.. schade
Keine Keimung
Habe je 3 Samen Black Runtz auto und Solar Panel auto bestellt und bin von den Solar Panel Samen völlig enttäuscht.
Während die Runtz gut gekeimt und angewachsen sind, ist von den 3 Solar Panel Samen kein einziger gekeimt.
2 Samen sind nach 4 Tagen einfach in 2 Hälften zerfallen, beim 3. Samen habe ich die Hoffnung auf Keimung nach fast 2 Wochen aufgegeben.
Ok
Ottimo prodotto
Amazing strain
Easy to grow, with a great price and the seeds grow to strong plants.
Super Preis
Super Angebot 10 Samen gekauft, bin gespannt auf das Ergebnis
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
