Skywalker OG (Zamnesia Seeds) feminizovaná
OG Kush zlepšuje křížení. Kombinací se Skywalker vznikl Skywalker OG — 70 % indika, 30 % sativa. S 24% THC poskytuje silné tělesné uvolnění a zvedá náladu. Aroma je zemitě-kořenité.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Skywalker OG: Probuďte v sobě Sílu
Spolehlivý genetický základ je tím nejlepším receptem na úspěšný konopný hybrid – a šlechtitelé ze Zamnesia Seeds to dobře vědí. Skywalker OG vznikl zkřížením dvou legendárních odrůd, OG Kush a Skywalker, a výsledek je opravdu výjimečný. Tato odrůda se může pochlubit vysokým obsahem THC a zklidňujícím terpenovým profilem, díky čemuž nabízí velmi silné účinky. Aroma i chuť finálního produktu potěší každého milovníka konopí – připomínají klasické konopné legendy a spojují v sobě zemité a kořenité tóny.
Pěstební vlastnosti odrůdy Skywalker OG
Skywalker OG nejlépe prospívá při použití techniky LST, takže pěstitelé, kteří s ní mají zkušenosti, mohou rostlinám pomoci naplno rozvinout jejich potenciál. Tuto odrůdu lze pěstovat jak indoor, tak outdoor a při pečlivé péči se odmění opravdu bohatými sklizněmi. Při pěstování venku bedlivě sledujte vlhkost vzduchu – květy jsou velmi hutné a náchylné k plísním. V řízených indoor podmínkách dorůstají rostliny výšky zhruba 80–130 cm, pod sluncem pak dosahují 150–200 cm. Sklizně bývají působivé: až 600 g/m² v indoor pěstírnách a 500–600 g na rostlinu při outdoor pěstování.
Aroma, chutě a účinky odrůdy Skywalker OG
Vůně konopí Skywalker OG připomíná legendární klasické odrůdy – dokonale v ní splývají bylinné, zemité a kořeněné tóny. Při přivonění se navíc ozývají náznaky borovice a „benzínové“ Diesel vůně, které dohromady vytvářejí staromilský, uklidňující terpenový profil. Vysoký obsah THC v kombinaci s komplexním složením terpenů přináší intenzivní psychoaktivní zážitek. Skywalker OG je ceněný pro euforické působení na mysl, ale také pro výrazně uvolňující tělesný stone, který zajišťuje hluboce zklidňující efekt a dělá z této odrůdy ideální volbu na večerní a noční užívání.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Skywalker x OG Kush |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 24 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 130 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 600 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 600 g/rostlina |
| Vhodnost klimatu: | Vlhké |
| Odolnost | Odolné vůči plísni |
| Chuť / aroma | Zemité, Pikantní, Borovice, Benzin |
| Účinky | Zklidňující, Euforické |
Více informací o tomto produktu:
Awesome
Great one
Bg
Ok
Ktt
Bon produit
Didn't terminated
I bought one seed of Skywalker never germinated
Top
Magnifique
Fast delivery
Fast delivery
Didnt went well
Probably my Fault, i'll give it another try ^^
Growing Nicely
germinated quickly and is growing nicely at the moment. Really excited to give this one a try.
Top
Killer
Not your father
But your daddy! Lasertight flavours
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
