MAC 1 Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Se semeny MAC 1 Samonakvétací nebylo pěstování této klasiky od Capulatora nikdy jednodušší. Dokonalé spojení Alien Cookies, Miracle 15 a ruderalis dává vzniknout odrůdě MAC 1 Samonakvétací, která nabízí stejnou chuť i sílu jako původní MAC 1, ale v podobě snadno pěstovatelných, rychlých auto semen.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - MAC 1 Samonakvétací: Superrychlá klasika od Capulatora
MAC 1 patří mezi nejslavnější výtvory šlechtitele Capulatora. Dlouhou dobu byla tato odrůda k dispozici jen úzkému okruhu pěstitelů a producentů, s nimiž Capulator sdílel své klony. Nyní vám však s potěšením přinášíme tuto legendární kombinaci Alien Cookies a Miracle 15 v samonakvétací verzi semen, která je připravená ke sklizni už během několika málo týdnů.
Pěstování MAC 1 Autoflower: Sklizeň originálních květů MAC 1 za 11 týdnů
MAC 1 je vyvážený hybrid, který spojuje to nejlepší z genetik indiky i sativy. Tato Samonakvétací verze zachovává původní růstové vlastnosti klasiky od Capulatora v rychlé, spolehlivé auto verzi. Rostliny MAC 1 Autoflower rychle vytvářejí bohaté, husté olistění se světle zelenými listy, silným hlavním stonkem a pevnými bočními větvemi. Už za 3–4 týdny MAC 1 Autoflower přirozeně přechází do fáze květu. V této době mohou rostliny mírně vytáhnout do výšky, obvykle však v indoor i outdoor podmínkách nepřesáhnou 110 cm. Během kvetení vytváří MAC 1 Autoflower hutné shluky těžkých, silně obalených pryskyřičných květů, které mohou být připravené ke sklizni už 10–11 týdnů od vyklíčení. Díky robustní genetice jsou rostliny MAC 1 Autoflower odolné vůči škůdcům, chorobám i stresu, takže se dají bez potíží pěstovat v nejrůznějších pěstebních systémech. Při sklizni lze očekávat výnosy až 550 g/m² v indooru a 100–150 g na rostlinu venku.
Aroma, chuť a účinky MAC 1 Autoflower: Povznášející zážitek vhodný na jakoukoli denní dobu
MAC 1 Autoflower vytváří květy se silným aroma citrusů, ovoce, vanilky a benzinu a obsahem 20 % THC. Při potahu sladkého kouře či páry zaplaví váš jazyk jemné ovocné tóny s krémovou vanilkou, na výdechu pak přichází lehce štiplavý, palivový dozvuk. Už pár minut po prvním šluku nastoupí příjemné, povznášející zhulení v hlavě, doplněné o nenápadné uvolnění těla—ideální jak na den, tak na noc, ať už jste sami, nebo s přáteli. Objednejte si semena MAC 1 Autoflower ještě dnes a vypěstujte si tuto oblíbenou americkou hybridní odrůdu u sebe doma.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Alien Cookies x Miracle 15 x Ruderalis |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 110 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Odolnost | Odolné vůči škůdcům, Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Citrus, Ovocné, Benzin, Vanilka |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Mozkový |
Více informací o tomto produktu:
Nice gift
Got three seeds as a gift from Zamnesia , two of them germinated, solid autoflower strain , easy growth, they grow quick !
M.F.
Sehr gut
Kommt dem Original ziemlich nah
Sehr gute pflanze
Also ich werde mir den Strain wieder zulegen aber diesmal in Photoperiodisch Strain
good smoke
Grew as advertised, nice smoke after cure
Sehr nice
Schöne und anspruchslose Sorte. Gerne wieder
Ongelofelijk goed
Mijn beste lekkerste van de hele zomer
Great to grow
10/10
Gerne mehr
Einen Samen gekauft, gekeimt und wächst stark und verlässlich. Bin auf das Endergebnis gespannt
Toller Geschmack
Echt lecker!
Top
Bestens!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
