Tropicana Cookies (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Tropicana Cookies si pěstitele i uživatele získá hustými, pryskyřičnými a voňavými květy a štědrým výnosem. Skvěle se hodí na domácí extrakty a pochoutky díky sladké, ovocné chuti. Vyvážená genetika nabízí povznášející, denně použitelný efekt.
Zamnesia Seeds - Tropicana Cookies: Záruka lahodné chuti
Oceňovaná odrůda Girl Scout Cookies je skvělým základem pro šlechtění, a tak jsme si troufli zkřížit její genetiku s ovocnou Tangie. Výsledkem je Tropicana Cookies, rychlý a silný hybrid s obsahem THC 22 %. Tato odrůda je velmi výnosná a její květy jsou nejen nabité sladkými a svěžími terpeny, ale také pokryté lepivou vrstvou trichomů, které slibují snadné a účinné extrakce. Genetika Tropicana Cookies je z 60 % sativa a ze 40 % indika, což přináší veselé, vyrovnané účinky.
Pěstování Tropicana Cookies: Královna venkovních záhonů
I když lze Tropicana Cookies bez potíží pěstovat jak v indooru, tak venku na zahradě, její skutečný potenciál se ukáže právě pod otevřeným nebem. Rostlinám svědčí teplé klima a dostatek prostoru, a pokud mají k dispozici intenzivní slunce, bez problémů dorůstají až do výšky 180 cm. Necháte-li je kvést do poloviny října, můžete se v ideálních podmínkách těšit až na 700 g/rostlinu – výsledek, který rozhodně stojí za veškerou péči. Při pěstování pod umělým osvětlením si tato odrůda rovněž vede skvěle: dosahuje kolem 150 cm a zvládne vyprodukovat až 500 g/m². Dalším velkým plusem je rychlé kvetení – v indooru je Tropicana Cookies připravena ke sklizni už po zhruba 7–8 týdnech dozrávání květů.
Aroma, chuť a účinky Tropicana Cookies: ovocná terpenová nálož
Jakákoli očekávání budou naplněna ve chvíli, kdy ochutnáte namrzlé květy Tropicana Cookies. Na jazyku vám doslova exploduje směs sladkého, svěžího ovoce a kouření i vaporizování této odrůdy si maximálně užijete. Výrazné citrusové aroma se skvěle hodí i do vašich oblíbených konopných receptů, kterým dodá další vrstvy chuti. Vyvážené účinky Tropicana Cookies se dostavují rychle – uživatelé popisují příval energie a příjemně povznesenou náladu. Tento povzbuzující „high“ se později plynule promění v příjemné tělesné uvolnění pro dokonalou relaxaci.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Girl Scout Cookies x Tangie |
| Genetika | 40 % Indika / 60 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 150 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 700 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Teplý |
| Chuť / aroma | Słodki, Citrus, Ovocné |
| Účinky | Zklidňující, Šťastný, Energizující, Vyvážené |
Více informací o tomto produktu:
Wer es zerebral möchte
Es ist ein Geschmack und eine zerebrale Wirkung, gepaart um Dich stundenlang das machen zu lassen, was Dir am meisten Freude macht. Sicherlich bekommst Du es auch hin, dass Dich die Blüte umhaut. Je nach dem wie Du Dein Erntefenster wählst. Sie lohnt sich auf jeden Fall. Zamnesia bietet grundsätzlich stabile Sorten, die super performen und wem es Spaß macht und gerne gärtnert, erfreut sich von Anfang an bis zum Rauch und auch danach an dieser Pflanze
Won't grow
I started my seed germination. They germinated fast but, now they won't grow.
Been under the dirt about 5 days and still won't up. Won't buy these again anytime soon.
Tropicana Cookies
Freue mich schon drauf.
Super Sache
Samen ging gut auf, Pflanze wuchs absolut beständig und stabil. Geschmack und Wirkung großartig!
Ok
tolles Gras
der Start ins Leben war wackelig aber dann hat sie aber RICHTIG Gas gegeben, in der ersten Hälfte der Blütephase streckt sich die Lady ordentlich, schöne lange biegsame Sativa Stengel, ich konnte sie getoppt in der 1,35m hohen Box mit 90x60 Standfläche aber gut bändigen, die ausgehärteten Stängel sind stabil genug um Blüten zu tragen, kleiner 9L Topf beim 140W LED, Ernte nach 8 Wochen, ein guter Ertrag, schöne feste Buds mit wirklich sehr viel Harz, im Vap ein sehr dicker Dampf, Geruch und Geschmack erinnern an fruchtige Cookies, die kräftige Wirkung ist langanhaltend und wie beschrieben Entspannend, Fröhlich, Energiegeladen, Ausgeglichen, läd ein zu Bewegung/Sport aber auch zum Chilln, kleine Nebenwirkung: die Tropikana Cookies kann die Nacht leider ein bissel unruhig machen hier hilft ein bissel CBD
Great Weed
Love flavour, taste, yeld and everything of this strain excellent job!
Kali strain
Ruikt en smaakt heel lekker
Super!
Leckerschmecker
Très bon
La oui c'est bon je recommande
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
