Tropicana Cookies Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Tropicana Cookies Autoflower je samonakvétací, převážně sativní od Zamnesia Seeds. Kompaktní rostlina do ~110 cm s bohatými výnosy pryskyřičných květů. Nabízí exotické chutě a uklidňující, uvolňující účinky pro domácí pěstování.
Zamnesia Seeds - Tropicana Cookies Autoflower: Tropické chutě a exotické účinky
Tropicana Cookies Autoflower od týmu Zamnesia Seeds je výjimečná Samonakvétací odrůda vzniklá křížením Girl Scout Cookies, Tangie a špetky ruderalis. Každý z těchto rodičů předává své specifické vlastnosti, takže Tropicana Cookies Autoflower je vyvážená, převážně sativová odrůda (40 % indika, 60 % sativa) s obsahem THC kolem 22 % a bohatým profilem chutných terpenů.
Pěstování Tropicana Cookies Autoflower: Tropická nadílka květů
Jako samonakvétací odrůda je dovést Tropicana Cookies Autoflower ke sklizni opravdu hračka. Rostliny dorůstají v interiéru i pod širým nebem zhruba do 110cm, takže i pěstitelé s omezeným prostorem si přijdou na své. Od vyklíčení po sklizeň stačí jen 11–12 týdnů a můžete si vychutnávat své květy podle libosti. V indooru dokáže Tropicana Cookies Autoflower při správné péči poskytnout až 450g/m², zatímco venku se výnosy pohybují kolem 300g na rostlinu.
Aroma, chutě a účinky Tropicana Cookies Autoflower: Exotická špička
Díky genetice Girl Scout Cookies a Tangie je dopředu jasné, že vůně a chuť Tropicana Cookies Autoflower rozhodně nejsou obyčejné. Jakmile jsou květy správně usušené a vyzrálé, naplno se rozvine sladký, citrusový profil připomínající mandarinky. Tato odrůda se skvěle hodí do bongu i do bluntu a díky vysokému množství trichomů nabízí také výrazný zážitek při vaporizování nebo dabování. Pečlivě vyladěná kombinace kanabinoidů a terpenů zajišťuje účinky, které jsou zároveň příjemně euforické i hluboce uvolňující. Připravte se na tropickou relaxační jízdu.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Girl Scout Cookies x Tangie x Ruderalis |
| Genetika | 40 % Indika / 60 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 11–12 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 110 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 300 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Citrus |
| Účinky | Zklidňující, Euforické |
Více informací o tomto produktu:
Leider wenig Ertrag
Leider haben die Pflanzen sehr wenig Ertrag und waren bei mir gerade 30cm hoch. Dies wurde ja hier schon einige Male beschrieben. Was sehr gut ist, ist die schnelle Wachstumsphase sowie die rasche Blüte.
Der Geschmack geht ehr ins bittere was mich persönlich etwas stört. .
Ansonsten für ne rasche Ernte gut geeignet. Man muss es mögen.
Tropico
Parfait pour découvrir plein de saveur
No Germination
I bought 3 seeds and not a single one germinated.
Bg
Ok bis auf den Ertrag, war etwas gering
Guter Grow
Ohne Training oder besondere Pflege, bei schlechten Bedingungen (27°C bei 30-35% Luftfeuchte), super gewachsen und 40g Ertrag. Geschmacklich trifft Beschreibung zu. High ist so ein "Ich starre auf einen Punkt" high, also Kopf fühlt sich etwas schwer an. Super Fokus, null Konzentration. Kann ich nur weiterempfehlen für easy Auto Grows.
Nu al een klassieker
Hele goeie strain, nog redelijk onbekend maar ik weet zeker dat dat gaat veranderen
Klein aber mein
süss
Smells
Herrlicher Geruch.
Alles Gut
1/1 gekeimt.
Tropic
Hoch gespannt. Fehlte nich
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
