Forbidden Fruit (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Forbidden Fruit je lahodný hybrid konopí vzniklý křížením odrůd Cherry Pie a Tangie. S poměrem 75 % indika a 25 % sativa dokáže navodit hluboce uvolňující účinky, které zahalí tělo i mysl. Pěstitelé ocení, že tato odrůda dorůstá střední výšky a přináší velmi slušné výnosy.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Forbidden Fruit: Produktivní ovocná bomba
Při hledání skutečně lahodné chuti i špičkových výnosů se naši šlechtitelé rozhodli zkřížit Cherry Pie s Tangie – kombinaci, která si přímo říkala o úspěch. Díky genetickému složení 75 % indiky a 25 % sativy dokáže Forbidden Fruit nabídnout intenzivně uvolňující efekt doprovázený ovocným, tropickým aroma.
Pěstování Forbidden Fruit: Skvělé výsledky na dosah
Forbidden Fruit můžete bez problémů pěstovat jak indoor, tak outdoor a vždy se můžete těšit na solidní výsledky. Při troše péče z těchto semen vyrostou středně vysoké rostliny s hutnými květy, které vás rozhodně nezklamou. V indoor pěstírnách dorůstají obvykle až kolem 120 cm, takže se pohodlně vejdou i do menších prostor. Při dostatku světla a živin se po 8–9 týdnech květu můžete dočkat výnosu až 500 g/m². Venku na slunci může Forbidden Fruit vyrůst zhruba do 160 cm a v říjnu přinést až ohromujících 800 g na rostlinu.
Aroma, chuť a účinky odrůdy Forbidden Fruit: neodolatelný tropický výbuch
Terpeny obsažené v odrůdě Forbidden Fruit se propojují do lahodného ovocného profilu. Do popředí vystupuje vůně grapefruitu a dalších tropických plodů, které dohromady vytvářejí sladkokyselou kombinaci, jíž je těžké odolat. Jakmile se nadechnete, začne se po těle rozlévat klidné, hřejivé objetí. Uklidňující vlny zaplaví tělo i mysl, takže se můžete uvolnit a na náročný den jednoduše zapomenout.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Terpinolen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Cherry Pie × Tangie |
| Genetika | 75 % Indika / 25 % Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 160 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 800 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Citrus, Ovocné, Tropické |
| Účinky | Zklidňující, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Befaamde kruising
Vaak voorbij zien komen maar nog nooit geprobeerd, deze was net in de aanbieding dus maar aangeschaft om te kijken wat het resultaat gaat worden.
Bg
Okay
Top
Bin gespannt auf den Anbau und den Strain
Amazing
Sweet flowers
Like it!
Great strain!
Very good strain
I like It soo much!
Top
Richtig geiles zeug
🥴
Sehr schöne Geschichte und das für den preis
Samen
Sehr gut,sind gleich 2 in die Topf.🤩
gute pflanzen,
Toller geschmack
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
