Animal Mints (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Intenzivní aroma: Exotická směs benzinu, borovice a máty.
- Vysoké výnosy: Indoor až 500 g/m², outdoor až 500 g/rostlina.
- Indika-dominantní: Kompaktní, odolné rostliny.
- Silná: THC až 23 %.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Animal Mints: Pikantní dieselová lahůdka narvaná THC
Animal Mints patří mezi nejžhavější jména moderního konopí. Tahle voňavá hybridní odrůda, vyšlechtěná na americkém západním pobřeží, je proslulá hutnými květy plnými aromatických terpů a vysokého obsahu THC. Naštěstí si kvůli ní nemusíte kupovat letenku do Kalifornie – tuhle vyhlášenou odrůdu snadno zařadíte do své indoor či outdoor konopné zahrady. Představujeme Animal Mints od Zamnesia Seeds, která se pyšní původním rodokmenem Animal Cookies x SinMint Cookies, jenž odrůdě dodává její výjimečnou chuť i sílu.
Pěstování odrůdy Animal Mints: mohutní, moderní kříženci s vysokými výnosy
Animal Mints byla pečlivě vybrána a dotažena k dokonalosti šlechtitelským týmem Zamnesia tak, aby splňovala naše přísná pěstitelská kritéria. Výsledkem je odolná odrůda, která se pěstuje snadno, aniž by jakkoli slevovala z kvality. Během několika týdnů se z těchto semen vyvinou silné rostliny se širokými vějířovitými listy a bohatým větvením – což je raný signál slibné sklizně. Díky své houževnatosti podává Animal Mints špičkové výkony jak v indoor pěstírnách, tak venku. Zároveň bez potíží snáší různé tréninkové metody, takže je velmi atraktivní volbou pro zkušené growery, kteří rádi experimentují s pokročilými pěstitelskými technikami. Jakmile přejde do květu, má Animal Mints tendenci výrazně vytahovat, a dorůstá tak do konečné výšky přibližně 120–200 cm. Po 9–10 týdnech kvetení budou tyto odolné rostliny obsypané hutnými kolami těsně naskládaných květů, doslova prosáklých aromatickou pryskyřicí. V průměru dokáže Animal Mints vyprodukovat až 500 g/m² v indooru a okolo 500 g na rostlinu ve venkovních podmínkách.
Bohaté „gassy“ aroma a výrazný tělesný stone
Animal Mints je proslulá produkcí opravdu špičkových květů – a verze od Zamnesia není žádná výjimka! V době sklizně se můžete těšit na masivní buds s naskládanými, napěchovanými kalichy, kompletně pokrytými hutnou vrstvou třpytivých trichomů. Aroma této hybridní odrůdy je nesmírně pronikavé: mísí čerstvou borovici s ostrými tóny benzinu a terpentýnu, nad nimiž se jemně rozvíjejí náznaky máty. Účinky Animal Mints jsou naopak klidné a hluboce uvolňující – ideální na pohodová odpoledne doma, domácí „dovolenou“ nebo filmové večery.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Animal Cookies x (GSC x Blue Power) Sinmint Cookies |
| Genetika | Převaha indiky |
| THC | 23 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 500 g na rostlinu |
| Odolnost | Odolné vůči chorobám, Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům, Odolné vůči stresu |
| Chuť / aroma | Borovice, Benzin, Máta |
| Účinky | Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Animal Mints
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Gas
i am a pretty novice/new grower but this stuff is is exactly what i enjoy. gas smell, very nice taste,dense nugs, and it flowers quick not needing to wait 10+ weeks.
Top
I like it
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Average
Average
Sehr schön!
Alles top. Dauert zwar etwas länger aber das warten lohnt sich. Gerne wieder.
Tolle Sorte
Lecker im geschmack und die Blüten frostig und dick gerne wieder
Mega
Beautiful plant, beautiful fruits
Fresh
Smells really nice!
schnelle Lieferung
bin gespannt
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
