Green Goblin Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Snadné pěstování: Vhodné pro začátečníky i zkušené pěstitele.
- Rychlá sklizeň: Hotovo za 12–13 týdnů od klíčení.
- Výborná chuť: Borovicové, zemitě a bylinkově.
- Uklidňující účinky: Převažuje indika, působí uvolňujícím dojmem.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Green Goblin Auto: Samonakvétací monstrum
Fanoušci původní odrůdy Green Goblin se mají na co těšit – vaše oblíbená odrůda je teď ještě snazší na pěstování. Tým Zamnesia Seeds představuje samonakvétací monstrum Green Goblin Autoflower. Tato odrůda vznikla zkřížením Northern Lights x Skunk #1 s lehkým podílem ruderalis, který zajišťuje její samonakvétací kouzlo.
Pěstování Green Goblin Auto: Nenáročná samonakvétací odrůda
Green Goblin Auto je připravena zazářit bez ohledu na to, kde se ji rozhodnete pěstovat. Oproti své fotoperiodické verzi zůstává kompaktnější – v indoor podmínkách dorůstá zhruba do 70 cm, venku pak okolo 90 cm. Tato rostlina nabízí pohodové pěstování pro pěstitele všech úrovní, protože ke špičkovým výsledkům vyžaduje jen minimum péče. Od vyklíčení až po sklizeň jí stačí přibližně 12–13 týdnů. V indooru se lze těšit až na cca 400 g/m², zatímco pod širým nebem zvládne až kolem 160 g na rostlinu.
Seznamte se s Green Goblin Auto: chuť a účinky
Green Goblin Samonakvétací je výrazně aromatická odrůda s bohatým a komplexním terpenovým profilem. Květy voní svěže, s lehce kořenitým nádechem, zatímco kouř má zemité a bylinné tóny se silnou příměsí borovice. Díky obsahu THC kolem 18 % přináší Green Goblin Auto uvolňující, zklidňující a jemně mentálně povzbudivý účinek, takže se hodí kdykoli během dne.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Northern Lights × Skunk#1 (Fruit Punch, Skunk#1) × Ruderalis |
| Genetika | Převaha indiky |
| THC | 18 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 12–13 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 70 cm |
| Výška (outdoor) | 90 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Zemité, Pikantní, Bylinné, Máta |
| Účinky | Zklidňující, Kreativní, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Great strain.
Very smelly.
Green Goblin Automatic
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Nicht gekeimt
Warein gratis samen (bzw scratch card) - - hat sich nicht gemeldet
Unique variant of skunk
Classic skunk with a twist
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Super
Duper
Beautiful genetic
Smell like a pine
Alles Gut
War eine Kostenlose Beigabe.
Amazing
A new expérience, i want to see growing up as soon as possible
bin zufrieden
Schnelle Blüte, große Buds
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
