Fruit Punch Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Hledáte novou sativu do svého záhonu, ale nechce se vám čekat měsíce, než se dočkáte prvních květů? Máte vyřešeno. Fruit Punch Autoflower od Zamnesie spojuje klasickou genetiku Skunk a Haze s lehkým nádechem ruderalis a výsledkem je povzbudivá, hlavově orientovaná odrůda, kterou můžete sklízet už po několika málo týdnech.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Fruit Punch Autoflower: Tropická sativní lahůdka připravená za 11 týdnů
Pěstování sativ je výnosné, ale také náročné. Díky dlouhé fázi květu a citlivosti na choroby i překrmování mohou být sativní odrůdy poměrně choulostivé. Navíc jejich značná výška komplikuje indoor pěstování a při venkovním pěstování snadno přitahuje nechtěnou pozornost. S příchodem Fruit Punch Autoflower je ale pěstování špičkového sativního konopí doma výrazně jednodušší. Fruit Punch Auto kombinuje geny Skunk #1, Haze a ruderalis, je z 70 % sativa dominantní a nabízí až 21 % THC spolu s bohatým terpenovým profilem. A co je nejlepší, bez problémů ji vypěstujete indoor, outdoor i ve skleníku.
Pěstování Fruit Punch Autoflower: Nádherně vyladěná sativa
Díky pevnému genetickému základu je pěstování Fruit Punch Auto hračka. Stačí vyklíčit semena a rychle z nich vyrostou odolné sazenice s velkými, sytě zelenými listy a silnými větvemi. Po 3–4 týdnech růstu začne Fruit Punch Auto automaticky kvést a může se přitom výrazně vytáhnout. V pěstebním stanu či místnosti dorůstá tato odrůda zhruba do výšky 90 cm, což je dobře zvládnutelné i v opravdu omezeném prostoru. Venku však může Fruit Punch Auto dosáhnout až 120 cm – je tedy o něco vyšší, ale stále daleko za původními Haze odrůdami, které běžně překračují 300 cm. Kromě kvalitního substrátu, vody a silného zdroje světla toho Fruit Punch Autoflower pro produkci špičkových květů příliš nepotřebuje. Už 10–11 týdnů od vyklíčení budou tyto sativové dámy obsypané dlouhými, nadýchanými, ale přitom hutnými květy připravenými ke sklizni, sušení a zrání. V průměru dokáže Fruit Punch Auto vyprodukovat až 400 g/m² v indoor podmínkách a až 250 g na rostlinu pod širým nebem.
Aroma, chuť a účinky odrůdy Fruit Punch Autoflower: Povznášející cerebrální rauš
Se svými jasně zelenými odstíny, zlatavými pestíky a bohatou vrstvou třpytivého pryskyřičného povlaku mají květy Fruit Punch Auto opravdu pořádný „bag appeal“. Jakmile ji zapálíte, nezklame ani vůně, chuť ani účinky. Jak napovídá název, Fruit Punch Autoflower se může pochlubit lahodně tropickým aromatem připomínajícím banán, ananas, mango a citrusy. Stačí otevřít víčko sklenice s curingem a budete mít pocit, jako byste vešli do džusového baru na pláži v tropech. Zapalte, potáhněte a vychutnejte si, jak Fruit Punch Auto rozmazluje vaše chuťové pohárky intenzivně ovocnými tóny, které se při výdechu pozvolna prolínají s jemnými nádechy skunku a koření. Během několika minut po prvním potahu se tato silná sativa naplno rozjede v hlavě, zanechá vás v euforické, energické náladě a skvěle se hodí k rannímu či dennímu užívání, do společnosti i k okamžikům, kdy potřebujete nastartovat kreativitu.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen, Terpinolen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Skunk#1 × Haze × Ruderalis |
| Genetika | 30% Indika / 70% Sativa |
| THC | 21% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 250 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Citrus, Pikantní, Skunk, Tropické, Ananas, Banán, Mango |
| Účinky | Povznášející, Mozkový, Kreativní, Energizující |
Více informací o tomto produktu:
Nicht gekeimt
Leider ist keiner der 3 bestellten Samen aufgegangen. Alle anderen Sorten sind super gekeimt. Schade
Fruit Punch
Ich habe 10 Fruit Punch Samen bestellt, die ausnahmslos nicht gekeimt sind, obwohl ich alles so wie immer gemacht habe. Nachdem ich erneut 10 Samen als Ersatz bekommen habe, sind auch die nichts geworden. Da ich die Pflanzen Outdoor wachsen lasse, wenn sie groß genug sind, wird meine Ernte dieses Jahr wohl komplett ausfallen, da es jetzt wohl zu spät ist. Ich bin mehr als enttäuscht, nachdem ich im letzten Jahr so schöne Ergebnisse mit anderem Saatgut hatte. Diese Samen werde ich nie wieder bestellen.
3/3 nicht aufgegangen.
Habe die 3 Samen in feuchte Erde 5mm tief eingegraben und im Wohnzimmer dunkel aufgestellt Leider keiner gemeint.
spaß und freude
spaß und freude ist garantiert.
3/5 gekeimt
3/5 Samen gekeimt. Papiertuch incl einweichen im Glas, 23°, immer gleichbleibende Bedingungen.
Pflanze top! Schön fruchtig, kam sehr gut an!
top
top
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Fruit punch auto
Again props to zamnesia for good quality seeds and plants can’t wait for this to finish growing and try it exciting days ahead.
Super Samen
Die ersten Schritte haben Gute geklappt, die Pflänzchen wachsen schnell un wirken Sehr gesund.
Super Pflanze - Spektakulärer Geruch
Simpel zu growende Pflanze, robust und unproblematisch indoor und outdoor. Der Geruch ist irre - eine Mischung aus frisch aufblubbernder Multivitamintablette und Nimm2-Bonbons... wirklich schräg. Wirkung ordentlich.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
