Critical Mass Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Rychlá sklizeň: Asi 10 týdnů od vyklíčení.
- Bez starostí: Není třeba tvarovat ani měnit světelný režim.
- Vysoký výnos: Až 500 g/m² při dobré péči.
- Chuť a síla: Výrazné terpeny a silná potence jako u Critical Mass.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Critical Mass Auto: Původní genetika Critical, nyní v samonakvétací verzi
Critical Mass byla vždy oblíbenkyní pěstitelů. Tato klasická hybridní odrůda, vzniklá křížením Afghani a Skunk #1, si díky svým XL výnosům a nenáročnému pěstování získala srdce i těch nejnáročnějších growerů. A právě ve chvíli, kdy se zdálo, že tahle ukázková genetika už nemůže být lepší, přichází Critical Mass Samonakvétací – spojení původní Critical Mass s ruderalis, které dává vzniknout ještě jednoduššímu hybridu, jenž přejde od klíčku ke sklizni za pouhých 10 týdnů.
Pěstování Critical Mass Autoflower: Bezstarostní XXL výnosy v rekordním čase
Samonakvétací Critical Mass ještě víc zjednodušuje pěstování této XL Skunk linie. Zasaďte semena do kvalitního substrátu, dopřejte jim 18 hodin světla denně a je hotovo. Kromě pravidelné zálivky toho moc víc nepotřebují a už za 10–11 týdnů budou rostliny Critical Mass Auto obsypané lahodnými květy. V indooru dorůstá Critical Mass Auto v průměru kolem 90 cm, zatímco venku může dosáhnout až 140 cm. Pod širým nebem se této odrůdě nejlépe daří v mírném podnebí, ale rozhodně není přecitlivělá. Při sklizni dokáže Critical Mass Auto odměnit pěstitele až 500 g/m² v indooru a podobně nadstandardními výnosy i venku.
Vyvážený dým s ovocnou chutí
Až přijde čas ochutnat plody vlastní sklizně, Critical Mass Auto potěší i náročné kuřáky kombinací ovocných, zemitých, kořenitých a lehce skunkových chutí a vůní. Stejně jako její fotoperiodická příbuzná se Critical Mass Auto může pochlubit vyrovnaným účinkem, který stojí zhruba na 16 % THC. V menších dávkách je tato odrůda ideální na den – navodí příjemnou, bezstarostnou a kreativní náladu, aniž by snižovala vaši funkčnost. Užijte si ji při práci z domova, vyřizování pochůzek nebo kdykoli potřebujete myslet „mimo zajeté koleje“ a hledat kreativní řešení. Větší dávky si ale nechte na večer, kdy vás Critical Mass Auto dokáže kompletně uvolnit, zklidnit celé tělo a připravit vás na zasloužený odpočinek a kvalitní spánek.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Critical Mass (Afghani x Skunk#1) x Ruderalis |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 16 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 140 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Střední |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima |
| Chuť / aroma | Zemité, Ovocné, Pikantní, Skunk |
| Účinky | Zklidňující, Kreativní, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Critical Mass Automatic
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Topp
Hohe Ausbeute, robuste pflanzen
Mowgli09
Sweet flowers
Top
Hab einen gewonnen sieht gut aus bin gespannt wie es schmeckt
Top
Gerne wieder
Photoperiod quality
Grew very well.Decent size for a critical auto, just like a more compact photo - solid nugs and plenty of them.Definitely growing again.Nice high with no worries.Look forward to seeing how the few seeds I got from her turn out as she was accidentally pollinated by another critical..
Gab es umsonst dazu
Im Freiland und im Stofftopf. Im Stofftopf nach 11 wochen fertig, im Freiland zwei Wochen länger. Sehr dicke Blüten, die im Freiland wegen des schlechten Wetters zu schimmeln begannen. Trotz gewissen ausschusses allerdings locker 20g im Freiland und 12g im Topf. Geschmacklich und mit der Wirkung mein Liebling dieses Jahr. Und das für umsonst!
Top
Schnelle lieferung
Collection
Super one
Mega ertrag super Geruch
Diese Sorte sollte jeder mal probiert haben der auf fette Erträge steht und Harzige buds liebt.
Kann diese Sorte nur weiterempfehlen.
Die buds schwellen so krass an das sie sich selbst kaum mehr tragen können.
Geiles Produkt
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
