Ice Cream Cake (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Relax: Indika-dominantní, hluboké uvolnění.
- Původ: Wedding Cake × Gelato #33.
- Výnosy: Až 1000 g/rostlinu.
- Pěstování: Rychlé kvetení, vhodná pro začátečníky.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Ice Cream Cake: Tak sladká, že jí prostě neodoláte
Zmrzlinové dorty jsou speciální druh dezertu, který si v létě užívá obrovskou popularitu. Jsou sladké, ale zároveň osvěžující – ideální volba na horké letní dny. Přesně touto atmosférou se inspirovali Zamnesia Seeds při tvorbě této indicově dominantní odrůdy. Ice Cream Cake je jemně máslová, příjemně sladká odrůda s výraznými tóny vanilky, které na jazyku přetrvávají dlouho po skončení session. Vzešla ze spojení odrůd Wedding Cake a Gelato #33 a nabízí uvolňující zážitek, který něžně uvede tělo i mysl do hlubokého stavu relaxace.
Pěstování Ice Cream Cake: Až 1 kg lahodných květů
Ice Cream Cake se může pochlubit poměrně rychlou dobou květu 8–9 týdnů, takže je skvělou volbou pro pěstitele, kteří chtějí sklízet co nejdříve. Venku dozrává obvykle mezi zářím a říjnem – má tedy dost času nasbírat sílu ze slunce a přitom je připravená ke sklizni ještě před příchodem chladnějších dnů. Při pěstování indoor lze očekávat výnos kolem 550 g/m², zatímco pod širým nebem může jedna rostlina dát až bohatých 1000 g.
Aroma a účinky Ice Cream Cake: lahodný terpenový profil
Současní pěstitelé neustále hledají nové způsoby, jak milovníky konopí překvapit, a chuťový profil Ice Cream Cake se jim v tomhle směru opravdu povedl. Krémové máslové tóny se hladce prolínají s bohatou vanilkou a příjemnou sladkostí. Stejně jako u opravdového dortu vás Ice Cream Cake láká vrátit se pro další kousek – jen to nepřežeňte. Díky obsahu THC kolem 22 % má tahle odrůda pořádnou sílu. Nejlépe se hodí na klidné večery nebo jako „noční drink“ před spaním, kdy po pár potazích splynete s gaučem.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Wedding Cake x Gelato #33 |
| Genetika | 75 % Indika / 25 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 1000 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Středomoří |
| Chuť / aroma | Słodki, Vanilka, Krémová |
| Účinky | Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Bg
Eine gepflanzt und wächst sehr gut.
Germination sub-par
We are a cannabis research contributor to major universities, so we know how to germinate seeds. These seeds were old & some were cracked. Only 6 out of 20 seeds germinated and of those 6, 4 were necrotic and died within 6 days. Save your $$, beware.
Difficile à faire germé
Perte de 2 sur 3 dommage...
Es wächst
Sie wachsen mit den anderen Strains von Euch um die Wette ...
Danke
Ice cream cake
One out of three germinated, small immature seeds.
Creamy
You can lick it
Ice cream cake
Thank you guys your selection is amazing all 3 seeds popped
OK
Hâte d'essayer
Stress anfällig
Leider hatte sie Recht schnell Pollen produziert
Super lecker!
Schmeckt sehr angenehm und die Wirkung ist ebenfalls top. Die Pflanze selbst war nicht sehr anspruchsvoll, trotz der Sommerhitze und trockenheit ein voller Erfolg.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
