Sundae Driver (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Genetika: Sundae Driver z křížení Fruity Pebbles OG a Grape Pie.
- Výnos: Až 500 g/m² indoor, ~500 g/rostlina outdoor.
- Chuť: Krémově osvěžující dezertní profil.
- Účinky: Povznášející, směšná a pozitivní nálada.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Sundae Driver: Snadno pěstovaná odměna
Šlechtitelé 21. století dokázali při tvorbě chutí a vůní doslova zázraky, ale stejně tak kladou důraz na špičkový růstový výkon. Připravte si místo pro Sundae Driver – odrůdu, která nejen rozmazlí vaše smysly, ale zároveň udělá z pěstování zábavnou a nenáročnou záležitost. Tato harmonická kombinace Fruity Pebbles OG a Grape Pie se hodí pro všechny typy pěstitelů, ať s pěstováním teprve začínáte, nebo si chcete odpočinout od náročnějších genetik.
Pěstování Sundae Driver: Nenáročná odrůda
Při dobře zvládnuté době květu 9–11 týdnů se můžete těšit na její lahodné květy už koncem října – bez složitých pěstebních technik a náročné údržby. Indoor pěstitelé ocení, jak snadno se Sundae Driver řídí v pěstírně, kde při správné péči zvládne výnosy až 500 g/m². Radovat se ale mohou i outdoor groweři: každá rostlina běžně dává kolem 500 g, pokud má k dispozici dostatek slunce a jen minimum zásahů. Sundae Driver navíc vypadá fantasticky – světle zelené a fialové květy jasně ukazují její prvotřídní genetiku. Hustě posypané třpytivými trichomy působí stejně silně jako krásně a poskytnou vám opravdové drahokamy do sklenic na curing.
Sundae Driver: Exploze chutí
Co se účinků týče, Sundae Driver nabízí blažený zážitek, který stojí na vyvážené kombinaci genetiky indiky a sativy. Díky hladinám THC až okolo 22 % se dostavuje hluboké uvolnění, jemné vlny dobré nálady a občasné záchvaty smíchu. Tato odrůda je ideální na večerní vypnutí po náročném dni nebo na pohodové posezení s přáteli. Vůně věrně odpovídá názvu: sladké tóny vanilky se dokonale prolínají s jemným ovocným nádechem borůvek – skutečná lahůdka!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Fruity Pebbles OG x Grape Pie |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů |
| Výška (indoor) | 140 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 500 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Vanilka, Blueberry |
| Účinky | Zklidňující, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Sundae Driver
Terps sound amazing!
Samen sehr guter zustand
Schön große unbeschadetes Saatgut
Good
Sweet
Very happy
A++
Sundae Driver
Top quality seeds, awesome!
Fruity Pebbles
Schön, dass ihr den Fruity Pebbles Strain am Leben erhaltet mit dieser schönen Kreuzung - ick freu mir.
ok
Für die Sammlung
Geile Sorte!
Wurde leider zum großen Teil mit von einem Zwitter einer anderen Sorte bestäubt und hatte daher viele Samen und kleine Blüten. Aber geiler Geschmack und Wirkung.
Graines cannabis
sweet
old school fav
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
