LSD Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Klasická genetika: LSD Auto pochází z Mazar-I-Sharif, Skunku a špetky ruderalis.
- Rychlé pěstování: Sklizeň cca za 10 týdnů.
- 23 % THC: Silný tělesný rauš a euforie.
- Aroma a chuť: Kyselé citrusy a kořeněný tabák.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
LSD Auto: Skunkové citrusové terpy a psychedelické rauše!
Stejně jako její fotoperiodická „sestřička“ pochází LSD Auto z legendárních linií Mazar-I-Sharif a Skunk – doplněných špetkou ruderalis, která jí dodává Samonakvétací kouzlo. Sáhněte po téhle odrůdě, pokud chcete sklízet hutné, ojíněné a výrazně skunkové květy s psychedelickým opojením – a u toho sotva hnout prstem!
Pěstování LSD Auto: Masivní sklizeň za pár týdnů
LSD Auto je ideální volba pro pěstitele všech úrovní – od klíčení po sklizeň dorazí za pouhých 9–10 týdnů. V indooru zůstává kompaktní, dorůstá asi 80 cm a zvládne vyprodukovat až 450 g/m². Venku bývá o něco vyšší (kolem 100 cm) a jedna rostlina může dát až 300 g suchých květů. Díky výrazným „foxtail“ šiškám a směsi zářivě zelených, oranžových a fialových tónů je LSD Auto ozdobou už na první pohled z krabičky – a to jsme se ještě ani nedostali k jejím účinkům!
Klasická skunková chuť a psychedelické účinky
Rozdrťte její hutné květy a LSD Auto okamžitě provoní místnost intenzivním aroma kyselých bonbónů. Při potáhnutí se připravte na bohatý kouř s výraznými tóny oldschoolového hašiše, zemitého tabáku a typického silného skunku – prostě lahůdka! Díky 23 % THC pak LSD Auto přináší euforický, mentálně povznášející rauš, který vyvolává záchvaty smíchu, vnitřní klid a příjemné mravenčení po celém těle. Pořiďte si semena hned teď a užijte si lahodně psychedelický zážitek – bez paranoie, jen čistý pozitivní vibe! Ale neotálejte – dlouho se neohřejí!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Mazar-I-Sharif x Skunk x Ruderalis |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 23 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 100 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 300 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Citrus, Skunk, Kyselé, Hašiš |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Mozkový, Tělesné opojení |
Více informací o tomto produktu:
Schnell gekeimt
Schnell gekeimt, kommst stabil aus der Erde. Nun Vorfreude auf das Ergebnis.
Is good
Nice yield
Eccellente
Grande resa con minime attenzioni!
Good buzz !
5 gallon pots, indoor, 20/4 300w LED, LightMix, Hesi nutrients, 2 plants. 35 grams ea. dry bud. Good buzz, taste nice. One grew weird and may have grown a penis, it reminded me of Professor Grinspoon pictures I've seen. So the other ladies have some mature seeds as I harvested a bit late due to holidays. I think I'll have a good 100 or more. Thanks Zammi ! ! !
no germinate
started two of these 6 days ago in coco noir starter, no success.
Top strain
Easy to grow and very potent
Rapidité de germination
Wow, a peine deux jours dans la terre, il me disent coucou. Dommage il ni a rien pour charger une photo.
Gut
Aber nur 2 von 3 gekeimt
Super
Schon das zweite Mal, wurde echt gut und hat einen guten Fön gehabt. Beim ersten Mal sind alle Samen aufgegangen und es wurden schöne gesunde Pflanzen. Hoffe, das Glück habe ich diesmal auch, yammy! :)
Yummy
Top Pflanze, lecker.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
