Mimosa Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Citrusová chuť: Svěží pomerančová kůra se sladkým dozvukem.
- 20% THC: Lehké povznášení, udrží bdělost a motivaci.
- 70% samonakvétací sativa: Energetický, kompaktní růst.
- Rychlé dokončení: 10–11 týdnů od semínka.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Mimosa Auto - Zamnesia Seeds: Sladká citrusová síla, připravená během pár týdnů
Mimosa Auto přináší veškerou živou chuť a energetické účinky původní Mimosy, ovšem v rychlém, kompaktním samonakvétacím formátu. Vznikla křížením Clementine, Purple Punch a ruderalis a jako hybrid se 70 % indiky a 30 % sativy nabízí ideální kombinaci rychlosti, vůně a potence.
Od semínka po sklizeň jí stačí pouhých 10–11 týdnů. Mimosa Auto roste svižně a efektivně, dorůstá do nenápadné výšky 80–100 cm a zvládne vyprodukovat až 400 g/m² v indooru nebo kolem 300 g na rostlinu venku. I přes menší vzrůst vytváří hutné, silně pryskyřičné květy, které voní po sladkých citrusech a čerstvě vymačkaném pomerančovém džusu – svěží, šťavnaté a povzbuzující.
Díky obsahu THC okolo 20 % poskytuje Mimosa Auto čistou, jasnou hlavu: začíná euforickým nástupem a poté přechází do lehkého, uvolňujícího tělesného rauše. Skvěle se hodí na denní užívání, podpoření kreativity nebo prostě pro zlepšení nálady bez těžkopádnosti silnějších indik.
Snadná na pěstování a napěchovaná sluneční energií – Mimosa Auto od Zamnesia Seeds je ideální odrůda pro pěstitele, kteří chtějí rychlost, kvalitu a výraznou chuť v jednom kompaktním balení. Ať už jste začátečník, nebo zkušený grower, tato auto verze nezklame od startu až po sklizeň.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Clementine x Purple Punch x Ruderalis |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 100 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 300 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Citrus, Ovocné |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Šťastný, Energizující, Jasná hlava |
Více informací o tomto produktu:
Gute Genetik - Samen erstaunlich klein
Die Genetik hat schon ein Freund von mir getestet und für gut befunden - ich habe sie deshalb im Tribe-Pack geordert. Die Samen sind im Vergleich wirklich sehr klein und von Keimungsproblemen habe ich auch gehört... aber mal schauen, wie sich die Sache bei mir entwickelt.
Sugar Valley Automatic Bundle
m Pack zusammen mit 4 weiteren Top-Sorten für Gift Points erworben. Super Idee zum Ausprobieren: jeweils 1 Samen verschiedener fruchtig-leckerer Auto-Sorten. Very nice.
Mimosa
Très joli packaging
Solala
Hab die aus dem Tribe 5er Pack, aber bin zwiegespalten, bis jetzt 2/5 nicht gekommen, hatte solche Probleme noch nie.. Samen auch irgendwie unterirdisch klein...
Looking forward to it!
Seems to grow okay, haven't harvested yet...
content
Super herbe pas encore plante je commente uniquement pour les gift point
Sativa oder Indica
Im Text beim Bild Sativa -Dom
In der Beschreibung dann Ind-Dom.
Auf der Produkt-Karte mit den Samen 30 Ind/ 70 Sat.
Leider sehr durcheinander!!!
Bitte korregieren ;-)
Ktt
Bon produit
Mimosa auto
Nickel,super graines, 3 sur 3 de germées en 3 jours seulement
Top qualità
Ripreso in pieno il profilo della classica mimosa, agrumi e lime con sapore deciso, zamnesia è una garanzia.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
