Peanut Butter Breath Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Krémová, ořechová chuť: Arašídové tóny s hedvábným dezertním dozvukem.
- 25 % THC: Uvolňující účinek s jemným povznesením.
- Samonakvétací hybrid: Kompaktní, snadná péče a spolehlivý růst.
- Rychlý cyklus: Sklizeň za 10–11 týdnů.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Peanut Butter Breath Auto - Zamnesia Seeds: Plná chuť v pohodlné samonakvétací verzi
Peanut Butter Breath Auto převádí krémovou, oříškovou chuť a silné účinky původní odrůdy do rychlého, kompaktního a na pěstování nenáročného samonakvétacího formátu. Křížení Do-Si-Dos, Mendo Breath F2 a ruderalis genetiky vytvořilo 50/50 indika/sativa hybrid, který si zachovává vyvážený charakter fotoperiodické matky, ale nabízí více pohodlí a kratší cyklus.
Od semínka po sklizeň potřebuje Peanut Butter Breath Auto zhruba 10–11 týdnů. Rostliny dorůstají zvládnutelné výšky kolem 120–150 cm a dokážou vyprodukovat až 350 g/m² v indooru nebo okolo 250 g na rostlinu venku. Květy jsou hutné, zalité pryskyřicí a šíří lahodné oříškovo-zemité aroma s krémovými, nasládlemi tóny – vůně stejně uklidňující jako její účinky.
Díky obsahu THC až kolem 25 % má tato samonakvétací odrůda pořádnou sílu. Nástup je euforický a povzbuzující, postupně přechází do hlubokého uvolnění těla, které zklidňuje, ale nenechá vás úplně „odlepené“. Skvělá volba pro líná odpoledne, tvůrčí chvilky nebo klidný relax po náročném dni.
Snadné pěstování a výrazná chuť dělají z Peanut Butter Breath Auto od Zamnesia Seeds ideální volbu pro growery, kteří chtějí prémiovou potenci a bohatý chuťový profil v rekordně krátkém čase. Tato odrůda jen potvrzuje, že Samonakvétací semena konopí dokážou nabídnout plnohodnotnou kvalitu bez kompromisů.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Humulen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Do-Si-Dos x Mendo Breath F2 x Ruderalis |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 25 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 350 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 250 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Oříškové, Krémová |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Tělesné opojení, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Did not germinate.
Unfortunately I cannot recommend it, because it didn't germinate.
Wirklich gute Genetik zum vergleichsweise kleinen Preis
Bei einem Freund habe ich diese Genetik kennengelernt und mir deshalb ein paar Samen bestellt - ich bin auf die Pflänzchen gespannt!
Excellent quality
Zamnesia seeds never disappoint
Sugar Valley Automatic Bundle
Im Pack zusammen mit 4 weiteren Top-Sorten für Gift Points erworben. Super Idee zum Ausprobieren: jeweils 1 Samen verschiedener fruchtig-leckerer Auto-Sorten. Very nice.
Collection
Beau packaging
Unglaublich
Hatte hier.von ein Gratis Seed aus dem 5er Mix Pack aus den Tribe Punkten, leider sind die meisten seeds so staubklein das man direkt schon sagt das kann nichts werden, siehe an es ist auch nichts geworden wie die blueberry, mal schauen ob die anderen die Tage Performen wenn ich sie rein werfe. Bin echt sauer. Nie Probleme beim keimen gehabt aber mit den seeds nur elendige Probleme.
Wonderful
Incredibile flavours
Ktt
Bon produit
Samen
Super Samen
Buon prodotto
Ibrido fantastico, ottimo sapore e gusto molto cremoso e saporito.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
