Purple Urkle (Zamnesia Seeds) feminizovaná
-
Aroma: Tóny lesního ovoce, hroznů a švestek.
-
Výnosy: Až 400 g/m² indoor, ~700 g/rostlina venku.
-
Účinky: Klidné a povznesené.
-
Pěstování: Kvetení 7–9 týdnů indoor; venku sklizeň v září.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Purple Urkle: Skvělá jízda s vůní lesních plodů

Jako přímý potomek fenotypu Mendocino Purps je Purple Urkle špičková odrůda od týmu ze Zamnesia Seeds. Tato indica-dominantní feminizovaná odrůda má všechny předpoklady zaujmout každého pěstitele konopí. Díky výraznému obsahu THC kolem 20 % je na Purple Urkle co objevovat a milovat – od semínka přes sklizeň až po poslední potáhnutí.
Pěstování Purple Urkle: hroznové dobrodružství
Ať už pěstujete indoor, venku nebo ve skleníku, Purple Urkle patří mezi odolné a spolehlivé odrůdy. Groweři ocení, jak snadno se tahle genetika dovádí až do sklizně. V interiéru dorůstá Purple Urkle zhruba do 120 cm, venku pak kolem 160 cm, a pokud chcete výšku ještě víc zkrotit, stačí nasadit LST. Dopřejte rostlinám základní péči a pozornost a Purple Urkle se vám odmění až 400 g/m² indoor po 7–9 týdnech kvetení nebo výnosem až 700 g na rostlinu koncem září.
Purple Urkle: Ovocná chuť a hluboké uvolnění
Purple Urkle se může pochlubit výraznou chutí i vůní, které se s postupem kvetení stále více rozvíjejí. Ať už si ji vychutnáte jakýmkoli způsobem, Purple Urkle nabízí plné, ovocné tóny s jasným nádechem hroznového vína, lesních plodů a švestek. Účinky této odrůdy jsou zklidňující a uvolňující, doplněné lehce povzbuzujícím nádechem, díky čemuž jde o vyvážený zážitek vhodný pro jakoukoli příležitost – ať už v partě přátel, nebo o samotě.

| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Mendocino Purps (fenotyp) |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů, 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 160 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 700 g na rostlinu |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Ovocné, Lesní plody, Hroznová |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Awesome
Two great ones in one
Seht enttäuschend
Von drei zugesendeten Samen, ist leider nur einer aufgegangen.
Natürlich sind alle drei Samen unter den gleichen Bedingungen behandelt worden. Das gleiche spiegelt sich wieder mit einer anderen Sorte, hier ist auch nur einer von dreien aufgegangen. Für mich war das meine letzte Bestellung bei Zamnesia
Purple Urkle
One of the best purples there is!
Not happy.
5 seeds and none of them sprouted. Never ordering here again.
Very good
Wonderful purple variety
Parfait
Nikel
Good strain
Intense flavours
Top
Magnifique
Purple urkle
This strain is worth growing
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
