White Truffle (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Komplexní chuť: Bohaté tóny podzimního ovoce a oříšků.
- Celotělové účinky: Rychlý, povzbuzující nástup v hlavě s následným uvolněním v těle.
- Genetika: Variantа odrůdy Gorilla Butter pro fajnšmekry.
- Vysoká potence: Květy dosahují THC až 25 %.
White Truffle: Zemité, elegantní a jedinečné
Povyšte svou konopnou zahradu pomocí nejnovější americké genetiky. White Truffle, potomek GG x Peanut Butter Breath, vychází z jedněch z nejvýraznějších odrůd z USA. A jak se dalo čekat, má toho opravdu hodně co nabídnout: vysoký obsah THC, neodolatelné chutě a příjemně bezstarostné opojení. A mimochodem – pěstování je překvapivě snadné. Pořiďte si semínka ještě dnes a dopřejte si nenáročnou sklizeň prvotřídních amerických květů.
Pěstování White Truffle: Připravte se na XL úrodu indoor i outdoor
White Truffle je z 60 % dominantní Indika a jako člen vysoce ceněné genetické linie Gorilla Butter zdědila špičkové pěstitelské vlastnosti od obou rodičů. Ze semen rychle vyrůstají odolné rostliny, které se skvěle cítí v indoor pěstírnách, pod širým nebem i ve skleníku. Husté olistění, silný hlavní stonek a pevné postranní větve už od začátku napovídají, jaký výnosný potenciál v sobě White Truffle skrývá. V indoor podmínkách dorůstají dospělé rostliny White Truffle zhruba 130 cm a k plnému dozrání potřebují 9–10 týdnů květu. Venku mohou rostliny White Truffle vyrůst až do výšky kolem 220 cm a ke sklizni jsou připravené v říjnu. Díky těžkým, hutným květům s hustě naskládanými, zduřelými kalichy zvládne White Truffle vyprodukovat až 450 g/m² v indooru a přibližně 500 g na rostlinu pod otevřeným nebem.
Dopřejte si dotek luxusu — zasloužíte si ho!
Její pěstitelské vlastnosti jsou sice skvělé, ale to, co White Truffle vyneslo pověst prvotřídní odrůdy, jsou především její chutě a vůně. Květy White Truffle pokrývá hustá vrstva sněhově bílých trichomů, které se třpytí na světle a už na pohled slibují vysokou potenci a plnou, výraznou chuť. Jakmile si zapálíte, ucítíte komplexní aromatický profil, v němž se sladkost zralých lesních plodů pojí s krémovými, máslovými a jemně oříškovými tóny. Během pár minut po prvním potahu se dostaví silný, jasný nástup v hlavě, který vyžene starosti z mysli a poté se rozleje po celém těle, kde postupně uvolní každý sval.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Myrcen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | GG x Peanut Butter Breath |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 25 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 130 cm |
| Výška (outdoor) | 220 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 500 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Ovocné, Oříškové |
| Účinky | Zklidňující, Mozkový |
Více informací o tomto produktu:
Mega buds
Extrem dichte und schöne buds.
Sehr leckerer geruch und geschmack.
Ertrag kann sich auch sehen lassen
White Truffle
Met nieuwe maan gepoogd 3 zaadjes te ontkiemen, 1 voos, 2 ontkiemd, met enige hulp het zaaddoosje afgeschud. Zaadlobben openden, 2 eerste blaadjes openden zich, 1 werd niet groter dan 1cm met slechts 2 blaadjes, minuscuul, en heeft dit ca10 dagen volgehouden. 2e is nu bijna 1 dm en heeft 3 bladsprongen... Wie weet rook ik er deze herfst misschien wel een stickie van.... Diep, diep triest. Met slechts 1 plant(je) wordt het leven nu en volgend jaar ineens weer een flink stuk duurder... Bummer!!!
Voor volgend jaar dus een betere leverancier zien te vinden...
Monsterbuds
Die White truffel hat sehr gut abgeliefert. Sie ist extrem stabil gewachsen und hat auch jeden Stress gut weg gesteckt ohne große wachstumsstops. In der Blüte gab's leider Bananen aber ich hab's unter Kontrolle bekommen und alles gut entfernen können. Die Buds sind echte dicke feste Knollen geworden. Leider auch da einer schimmlig geworden aber das ist das Leben mit festen dicken Buds ... Ein erwischts meistens. Ne aber so top Weed lässt sich super rauchen schmeckt wies im grow gerochen hat also top zufrieden. Hoffe bloß bei den nächsten bleibt mir das zwittern erspart.
White truffle
Excellent strain.
Thanks!!
Look forward to this grow!
Excellent
Very good product.
ok
Für die Sammlung
Schönes Mädel
Schönes Mädel und gutes Kraut. Top.
schnelle lieferung
freu mich schon wenn sie fertig ist
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
