GMO Cookies Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Pronikavé česnekové aroma: GMO Cookies Auto nabízí výrazný chuťový a čichový zážitek.
- 20 % THC: Silný indika efekt.
- Rychlá sklizeň: Zralá za 11 týdnů od semínka.
- Genetika: GSC, Chemdawg a ruderalis.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
GMO Cookies Auto: Nadupané terpeny bez čekání
Milujete původní Garlic Cookies? Pak si zamilujete i GMO Cookies Auto. Tahle Samonakvétací dáma vychází z genetik GSC, Chemdawg a speciálního řezu ruderalis a sype obrovské, česnekem provoněné květy stejně jako její fotoperiodická sestra – jen za pár týdnů! Pořiďte si svá Semena konopí dřív, než zmizí, a užijte si expresní sklizeň poctivých GMO květů s minimem čekání a námahy!
Pěstování GMO Cookies Auto: Rychlá sklizeň jistá
Semena GMO Cookies Auto s 90% dominancí indiky dávají nízké, ale robustní rostliny, které se skvěle přizpůsobí téměř jakýmkoli podmínkám – ať už pěstujete indoor, outdoor, nebo ve skleníku. V interiéru dorůstají zavalité rostliny zhruba 100 cm a bez problémů zvládnou výnos kolem 400 g/m² – ideální volba do menších stanů a pokojů. Venku může GMO Cookies Auto vyrůst až na 130 cm a nabídnout přibližně 200 g na rostlinu – a to vše bez nutnosti jakéhokoli tréninku.
Proníkavé česnekové květy a silný stone
Kromě toho, že se pěstuje téměř bez námahy, ukáže GMO Cookies Auto svou pravou sílu – a vůni – hlavně po sklizni. Její masivní květy jsou napěchované myrcenem, karyofylenem a limonenem a šíří výrazné, lehce zatuchlé česnekové aroma s tóny pepře a ostrého paliva. S obsahem 20 % THC má opravdu vysokou potenci a přináší stejný těžký, celotělový rauš jako feminizovaná fotoperiodická verze. Toužíte po „hlasitých“ česnekových terpech a hluboce uklidňujícím stonu? Už nehledejte – objednejte si semena GMO Cookies Auto ještě dnes.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Girl Scout Cookies x Chemdawg x Ruderalis |
| Genetika | 90 % Indika / 10 % Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 130 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Pikantní, Benzin, Pronikavé |
| Účinky | Zklidňující, Silný, Tělesné opojení, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Sirx
Ok
1 of 3
I got one to germinate, other two seeds unsuccessful in germination. The one is growing great makes me wish the other two had popped.
Freebie Frenzy Gift
Ein vielversprechendes Freebie Frenzy Geschenk - Danke Zami!
GMO Cookies Automatic
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Remplir de graine
J ai planter je suis suis remplir de graine dedans
male
Purtroppo il semino in regalo aveva un brutto aspetto e non è mai germogliato.
Peccato
GMO COOKIES
Just got these seeds from zamnesia and I cant wait to get them popped and in my tent . Been reading a lot about this strain and now I'll get to.see what all the hype is about
Einen Versuch wert...
Die Pflanze hat sich zwar gut entwickelt, war in der Kultur dann aber eher schwierig und konnte sich gegen etablierte Sorten in Punkto Ertrag und Qualität nicht behaupten. Die Sorte ist mal eine interessante Abwechslung, aber kein Dauerbrenner.
Will see
Everything looks fine on arrival , waiting for better weather
Einer meiner TOP 5 Strains
Dank freebie Frenzy konnte ich einen Gratis Samen ergattern :) Mega es ist einer meiner Lieblingsstrains danke Zamnesia
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
