Dutch Treat Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Chuť: borovice, máta, eukalyptus, sladké ovoce.
- Účinky: 18 % THC — zlepšení nálady a uvolnění.
- Samonakvétací: sklizeň za 10–11 týdnů.
- Růst: 80–120 cm; výnosy: indoor až 500 g/m², venku ~150 g/rostlina.
Dutch Treat Autoflower: Uvolnění, ovocná chuť a snadné pěstování
Chcete klasické konopí v moderním kabátě? Dutch Treat Auto od Zamnesia Seeds spojuje ikonickou genetiku s autoflowering vylepšením. Tato směs Northern Light x Haze x Skunk #1 x ruderalis nabídne bohaté chutě, uklidňující účinky a bezproblémové pěstování.
Pěstování Dutch Treat Samonakvétací: Velké sklizně i v malých prostorech
Myslíte si, že pěstovat konopí je složité? Omyl—u odrůdy Dutch Treat Auto jde všechno téměř samo. Stačí naklíčit semena, zasadit je do kvalitního substrátu a pravidelně zalévat. Přibližně po 3–4 týdnech se rostliny automaticky přepnou do fáze květu a za zhruba 11 týdnů od vyklíčení jsou připravené ke sklizni. Dutch Treat Auto je kompaktní, převážně indika, dorůstá výšky 80–120 cm a díky hustému olistění a pevnému větvení zvládne vyprodukovat až 500 g/m² v indoor podmínkách a až 150 g na rostlinu venku.
Aroma, chuť a účinky Dutch Treat Auto: vytříbené terpeny a uvolňující tělesné opojení
Jak už napovídá název, Dutch Treat Auto je skutečná pochoutka pro všechny smysly. Světle zelené květy se silnou vrstvou pryskyřice a zlatavě oranžovým nádechem vypadají naprosto špičkově. Díky bohatému terpennímu profilu ale nezůstává pozadu ani vůně – těšit se můžete na osvěžující aromata s výraznými tóny borovice, máty a eukalyptu, podpořená zemitým základem a dlouhotrvajícími náznaky sladkého ovoce a koření. S obsahem 18 % THC přináší Dutch Treat Auto středně silné, ale nikdy přehnané účinky. Postará se o povznesenou náladu a příjemně uvolněné tělo, ideální na pozdní odpoledne nebo klidné večerní posezení. Dutch Treat Auto navozuje pocit pohody bez typického couch-lock efektu nebo nepříjemného přestimulování. Objednejte si svá semena Dutch Treat Auto ještě dnes!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Northern Light x Haze x Skunk#1 x Ruderalis |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 18 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Borovice, Máta |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Great quality seeds
Zamnesia seeds are the best
Dutch Treat
Uma das sementes era pequena e acabou por morrer ,mas as outras duas estão a crescer com ar saudável!
Welkoms kado
Dit is super. Ben er heel benieuwd naar
Ricevuta come omaggio
Germogliato un seme su tre. Dopo qualche giorno che è uscito il primo ho usato lampade e ogni possibile cura, sono passate più di due settimane.
Spero che almeno la superstite cresca bene e sia buona
rote buds!
9 wochen, rote färbung der buds, leider kleine buds, aber dafür super taste
No auto
Absolut kein Fan von Auto Samen
Geiler Strain
Geschmack....wooow
*****
*****
Richtig gut
Noch nicht probiert. Jedoch sehen die Samen ansich schon sehr gut aus. Freu mich schon darauf.
Top
Super gift
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
