Rainbow Sherbet (Zamnesia Seeds) feminizovaná
-
Plné chutí: Sladké a šťavnaté vlny.
-
Prokázaná genetika: Kříženec Pink Guava × Sunset Sherbet.
-
Silné účinky: THC až 25 %.
-
Štědrý výnos: Vhodné pro indoor i outdoor.
Rainbow Sherbet: Ovocné terpy, lepkavé květy a úderná potence
Tahle vzácná krasavice rozpálí vaše chuťové buňky a mysl vystřelí do oblak. Užijte si celé spektrum chutí, kdy se ovocné tóny a nekompromisní síla najednou opřou do vašeho nervového systému. Odkud ale Rainbow Sherbet tyhle žádané vlastnosti vlastně zdědila? Naši geniální šlechtitelé zkřížili dokonalou dvojici, aby tohle kouzlo vzniklo: Pink Guava a Sunset Sherbet. Pink Guava, proslulá svými záchvaty smíchu a citrusovým profilem, přidala potomstvu neodolatelné chutě a dávku euforie. Sunset Sherbet zase předala působivou potenci, dobrou náladu a štědré výnosy. Celkově má Rainbow Sherbet genetiku tvořenou z 70 % indikou a z 30 % sativou.
Pěstování Rainbow Sherbet: vysoké výnosy lepkavých květů
Feminizovaná semena Rainbow Sherbet se mění v silné, vitální sazenice. Pro co nejhladší průběh pěstování je zasejte rovnou do velkých textilních květináčů, které udrží kořenový systém dobře provzdušněný a s perfektním odvodněním. Tyto půvabné rostliny vytvářejí extrémně hustou vrstvu trichomů a v pozdní fázi květu doslova překypují pryskyřicí. V indoor podmínkách dorůstá tato odrůda zhruba do 150 cm, ale výborně reaguje na LST – tréninkovou metodu, která udrží rostliny kolem 100 cm s plošší korunou. Po 9–10 týdnech kvetení se můžete připravit na sklenice plné sklizně okolo 450 g/m². Venku se Rainbow Sherbet nejlépe daří na slunných stanovištích s dostatkem organické hmoty v půdě a dorůstá do výšky až kolem 190 cm. Na podzim, v průběhu října, se můžete těšit až na 600 g/rostlinu připravenou ke sklizni, zastřižení a sušení.
Rainbow Sherbet: Udrží tě v rauši celé hodiny
Rostliny Rainbow Sherbet v pozdní fázi květu zaplaví pěstírnu vlnami ovocných terpenů. Jakmile jejich květy usušíš a necháš správně vyzrát, každý šluk ti nabídne neskutečně intenzivní tóny melounu, citrusů a tropického ovoce. Už po pár potazích ucítíš, jak tělo příjemně ztěžkne, hlava se vyčistí a její 25% obsah THC plně nastoupí. Vydržíš si užívat stabilní, vyrovnané opojení celé hodiny, než se pomalu sneseš zpátky na zem v podobě příjemného dozvuku.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Pink Guava x Sunset Sherbet |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 25 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů |
| Výška (indoor) | 150 cm |
| Výška (outdoor) | 190 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 600 g/rostlina |
| Vhodnost klimatu: | Středomoří |
| Chuť / aroma | Citrus, Ovocné, Tropické |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Šťastný, Jasná hlava |
Více informací o tomto produktu:
Rainbow Sherbet
Nice looking seeds!
Rainbow Sherbet
Viel Rainbow und Sherbet Terps
Top
Bin auf den Anbau und den Strain gespannt
Top
Magnifique
Sherbet
So far so good
Tolle Pflanze
Hat gut gekeimt, bin Gespant
Als Goody
Bin mal gespannt ob ich Sie nächsten Jahr bei 9-10 Wochen Blüte Outdoor durch bekommen.
Versuch macht kluch
Thanks!!
Look forward to growing g these!
Top!
Top!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
