Rainbow Sherbet Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
-
Spektrum chutí: Bohatá, sladká ovocná příchuť s dominantní jahodou.
-
Původ: Kříženec Pink Guava × Sunset Sherbet × Ruderalis.
-
Pěstování: Nenáročná, vhodná pro začátečníky i zkušené.
-
Účinky: Až 24 % THC — uvolňující a povzbudivé.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Rainbow Sherbet Samonakvétací: Kaleidoskop chutí a účinků

Výsledkem křížení odrůd Pink Guava, Sunset Sherbet a špetky Ruderalis je Rainbow Sherbet Auto – skutečné barevné spektrum lákavých chutí, efektů a pořádného výkonu. Tato z 70 % indika-dominantní odrůda dosahuje výrazného obsahu THC (24 %) a je vhodná jak pro zkušené growery, tak i pro pěstitele, kteří se světem pěstování konopí teprve začínají.
Pěstování Rainbow Sherbet Autoflower: Barevná a přitom nenáročná záležitost
Rainbow Sherbet Auto přináší snadný pěstitelský zážitek pro úplně každého. Tahle odrůda obecně nevyžaduje nepřetržitou péči a bez problémů si poradí, když ji necháte víceméně růst samotnou. Pro dosažení co nejlepších výsledků je samozřejmě potřeba základní údržba. Ti, kteří chtějí mít Rainbow Sherbet Auto víc pod kontrolou pomocí technik low-stress trainingu, ale zjistí, že jde o vstřícný a dobře spolupracující kultivar. Od semínka po sklizeň jí stačí pouhých 9–11 týdnů, přičemž v indooru dorůstá zhruba 85 cm a venku kolem 120 cm. Odvděčí se výnosem okolo 500 g/m² v pěstírně a přibližně 150 g na rostlinu pod širým nebem.
Rainbow Sherbet Autoflower: Barevná paleta sladkých prožitků
Po tak bezstarostném průběhu pěstování vás Rainbow Sherbet Auto odmění skvělou chutí i účinky – zkrátka vším, co tuto odrůdu dělá výjimečnou. Ať už ji užíváte jakýmkoli způsobem, můžete se těšit na sladké, ovocné, až jahodové tóny, které doslova spustí sliny. Díky 24% obsahu THC a pečlivě vybranému profilu terpenů Rainbow Sherbet Auto vyniká zklidňujícími a uvolňujícími pocity doprovázenými spoustou povzbudivých momentů. Je to skutečně univerzální odrůda, která se hodí pro nejrůznější příležitosti i prostředí.


| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Pink Guava x Sunset Sherbet x Ruderalis |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 24 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň, 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 90 cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Lesní plody |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Rainbow sherbet
Dial all three sprout so far so good
Oh yeaaaaaa ya
Can't wait to try, gonna hold off germ..., till my next grow
Genetica davvero unica!!!!
TOP !!!!....!!!....
Ich bin sehr zufrieden
Ich bin sehr zufrieden
Beautiful plant ,tasty and strong
Great to smoke good job
1/5 gekeimt
1/5 Samen gekeimt. Papiertuch incl einweichen im Glas, 23°, immer gleichbleibende Bedingungen.
Pflanze top! Außer White Widow regular waren alle Samen nicht gut. Keimrate katastrophe, nie wieder Zamnesia. 42 ist viel besser
Seeds
Waiting to see
Super strong strain
Very good
Sehr Schön
Gerade ein am Keimen, hoffe wird was, bin aber sehr zuversichtlich und preislich hab ich da im Angebot sowieso nichts falsch gemacht.
This was purchased as a gift
…and everything goes like promisee
#greatjob
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
