Lemon Cherry Gelato (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Chuť: Ovoce, borovice, nádech tropů a dřeva.
- Genetika: Sunset Sherbet × Girl Scout Cookies.
- Růst: Kompaktní, odolné, střední výška.
- Účinky: Uvolnění se zachováním soustředění a kreativity.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Lemon Cherry Gelato: Vysoká potence a vytříbené chutě
Lemon Cherry Gelato je výjimečný hybrid pro pěstitele i znalce, kteří hledají komplexní a vyvážený zážitek. Tato pozoruhodná odrůda vznikla křížením Sunset Sherbet a Girl Scout Cookies – dvou světově proslulých strainů ceněných pro svou chuť i kvalitu. Díky vyváženému genetickému profilu 60 % indika a 40 % sativa nabízí hladký, ale zároveň živý účinek. S obsahem THC kolem 26 % přináší silný a uspokojivý efekt, který uvolňuje tělo, ale přitom udržuje mysl bdělou, kreativní a inspirovanou.
Pěstování Lemon Cherry Gelato: všestranná a odolná odrůda
Lemon Cherry Gelato se skvěle hodí pro různé způsoby pěstování. V indoor podmínkách si rostliny udržují kompaktní výšku okolo 110 cm, takže jsou ideální i do menších pěstíren. Při pěstování outdoor dorůstají zhruba 140 cm, což z nich dělá dobře ovladatelné rostliny. Tato přizpůsobivá odrůda reaguje výborně na tréninkové techniky, jako je topping a low-stress training (LST), díky nimž mohou pěstitelé maximálně využít dostupný prostor a zvýšit celkový výnos. V interiéru lze dosáhnout působivých 600 g/m² s dobou květu 8–9 týdnů. Venku jsou rostliny připravené ke sklizni koncem září a za ideálních podmínek mohou vyprodukovat až 1000 g na rostlinu. Díky své robustní povaze je skvělou volbou jak pro začátečníky, tak pro zkušené growery.
Aromatická a plná chuti s vyváženým účinkem
Lemon Cherry Gelato zaujme neodolatelnou vůní, v níž se prolínají ovocné, borovicové, kyselé, sladké, tropické a dřevité tóny. Stejně podmanivý je i její profil chuti – hladký, vrstevnatý a dlouho doznívající na patře. Tato odrůda nabízí harmonický účinek: uvolní tělo a zároveň pozvedne náladu a mysl, takže se skvěle hodí k odpočinku, nastartování kreativity i k příjemným společenským chvilkám. Ať už se uklidňujete po náročném dni, ponoříte se do oblíbeného projektu, nebo si jen vychutnáváte její bohaté aroma a chuť, Lemon Cherry Gelato přináší příjemný a uspokojivý zážitek.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Sunset Sherbet x Girl Scout Cookies |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 26% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 140 cm |
| Výnos (indoor) | Až 600 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 1000 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Borovice, Dřevité, Kyselé, Tropické |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Kreativní, Socializační |
Více informací o tomto produktu:
Beautiful Creature
This Beauty will become Huge until Harvesting! Can't wait for it
Super
En terre sortie !
Enttäuscht
Keimquote sehr schlecht
0% Erfolg
Schade
Disappointed
I purchased the lemon cherry gelato seeds along with the cherry pie seeds neither of the 3 lemon cherry gelato seeds germinated.2 out of 3 cherry pie seeds germinated which I was satisfied with
Kiemt goed...
Staat te groeien, doet het goed
Qualité médiocre
Seulement 2 graines sur 10 ont germées
Good
Good
Lemon Cherry Gelato
None germinated and none came up
0 von 3 gekeimt
Kein Samen gekeimt. Mit den anderen Samen meiner Bestellung hatte ich keine Probleme.
Finger weg von diesen Seeds!
Leider kann ich mich den anderen nur anschließen: Die Samen keimen nicht und gammeln irgendwann dann einfach nur vor sich her. Schade, denn das hier ist meine Lieblingssorte. Ich hatte mir wirklich erhofft, dass ich dieses Jahr schöne Pflänzchen daraus ziehen kann.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
