Grease Monkey Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Mastné, palivové terpeny: Hustá sklizeň dank květů s pronikavou benzinovou chutí.
- Vyvážený hybrid: Ideální poměr indiky a sativy.
- Velmi silná: Kouř bohatý na THC přináší těžký, uklidňující rauš.
- Známé původy: Kříženec GG4 x Cookies & Cream.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Grease Monkey Autoflower: Užijte si hutný dým během pár týdnů
Milujete vzhled, vůni a chuť naší původní odrůdy Grease Monkey? A co kdybychom vám řekli, že podobně štědré sklizně můžete mít během několika málo týdnů? Seznamte se s Grease Monkey Autoflower—potomkem legendární GG#4, Cookies & Cream a exkluzivní ruderalis linie od Zamnesie. Výsledkem je energický, vysoce výnosný hybrid, který přináší těžké sklizně v rekordně krátkém čase. Pořiďte si semena ještě dnes a přesvědčte se sami!
Pěstování Grease Monkey Autoflower: Lahůdka do každé zahrady
Ať už máte malý indoor stan, rozlehlou venkovní zahradu nebo skleník, Grease Monkey Autoflower vám zajistí další sklizeň bez zbytečných starostí. Díky vyvážené kombinaci genetiky indika a sativa vytváří tyto rostliny středně hustá patra a zůstávají v přiměřené výšce. V pěstírně můžete po růstovém „stretchi“ před květem počítat s výškou okolo 140 cm; venku pak rostliny obvykle dorůstají až ke 160 cm. Doba květu se pohybuje kolem 8 týdnů, takže od vyklíčení semen do sklizně uplyne přibližně 11–12 týdnů. V této chvíli vás Grease Monkey Auto odmění výnosem až 500 g/m² v indooru a zhruba 200 g na rostlinu pod širým nebem.
Explozivní benzínové aroma a výrazná chuť
Grease Monkey Autoflower zůstává věrná originálu – tvoří hutné, tvrdé palice doslova obalené ledovými trichomy. Jakmile otevřete sklenici s těmito květy, okamžitě vás zasáhne intenzivní odér štiplavého benzinu, oleje a citrusů. Po zapálení se tyto tóny promítnou i do chuti a rychle po nich nastoupí těžký, dlouhotrvající rauš, o který se stará 22% obsah THC. Pokud si rádi zapálíte večer nebo o víkendu na zklidnění a vypnutí po náročném dni, tahle odrůda by ve vašem stash boxu rozhodně neměla chybět.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | GG#4 x Cookies and Cream x Ruderalis |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 140 cm |
| Výška (outdoor) | 160 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Citrus, Benzin, Pronikavé |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Šťastný |
Více informací o tomto produktu:
Nice plant
Growig very fast, with much character and it shimmers of trichioms
Sirx
Ok
Enttäuschend
Von drei zugesendeten Samen, ist leider nur einer aufgegangen.
Natürlich sind alle drei Samen unter den gleichen Bedingungen behandelt worden. Das gleiche spiegelt sich wieder mit einer anderen Sorte, hier ist auch nur einer von dreien aufgegangen. Für mich war das meine letzte Bestellung bei Zamnesia
Und schon wieder keimt nur einer von drei Samen
19€ ist ja ein toller Preis, aber wenn bei euren Angeboten immer nur 30% der Samen keimen fühlt man sich veräppelt! Drei Samen, gleiche Bewässerung, gleicher Boden und Pflanztiefe und nur einer keimt?! Ich hoffe hier kommt ihr mir genauso entgegen wie beim letzten Mal, dann ändere ich die Bewertung gerne ab!
Ziemlich gut
Gute Keimquote, schnelles Wachstum, guter Geschmack und Wirkung
mauvaises graines
1 sur les 3 graines a germé,du coup c est cher payé la graine
Bg
Alle gekeimt, alles ok nur der Ertrag ist zu gering
Alles wunderbar
wächst sehr gut
ok
Germinati rapidamente
Sembrano molto sani
Top
Schnell gewachsen, schön klebrig, skunkig und dieselig
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
