Kitsune Kush Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Kitsune Kush Auto je středně vysoká Samonakvétací odrůda, dostupná výhradně členům naší TRIBE Scouting Fox úrovně. Díky své stabilitě a vitalitě vytváří snadno zvládnutelné rostliny, které přinesou uspokojivý výnos už za 10–11 týdnů od vyklíčení. Připravte se na intenzivní, pronikavé aroma a výrazné, povznášející účinky této převážně sativní odrůdy.
Zamnesia Seeds - Kitsune Kush Auto: Výnosná samonakvétací odrůda
Naši producentů dobře vědí, že kvalitní genetický základ je klíčem k úspěchu. Proto se u tohoto projektu rozhodli zkřížit Silver Fox s OG Kush a do kombinace přidat špetku ruderalis. Výsledkem je Kitsune Kush Auto, odrůda s příjemnou hladinou THC okolo 18 %, kompaktní a snadno zvládnutelnou stavbou rostliny a výrazným, pronikavým aroma. Pěstitelé ocení, že při sklizni dokáže nabídnout opravdu solidní výnosy, zvláště při indoor pěstování. Připravte se objevit vše, co tahle genetika s poměrem 60 % sativa a 40 % indika dokáže. K dispozici pouze členům TRIBE s hodností Scouting Fox!
Pěstitelské vlastnosti Kitsune Kush Auto: Vysoké výnosy ze středně vysokých rostlin
Současné samonakvétací odrůdy si v ničem nezadají s mnoha feminizovanými variantami a Kitsune Kush Auto není výjimkou. Nejde sice o úplně nejrychlejší Samonakvétací odrůdu, ale čekání se rozhodně vyplatí – od klíčení po sklizeň potřebuje zhruba 10–11 týdnů. Pěstování přitom není nijak složité, a to díky odolné genetice a střední výšce kolem 120 cm v indoor podmínkách a asi 140 cm pod širým nebem. V optimálně nastaveném indoor pěstování z Kitsune Kush Auto snadno získáte až 500 g/m², zatímco rostliny vystavené přímému slunci obvykle poskytují okolo 150 g na rostlinu.
Aroma, chutě a účinky Kitsune Kush Auto: Pronikavé, cerebrální květy
Vzhledem k tomu, že mateřské odrůdy jsou vyhlášené svou vůní, není žádným překvapením, že jejich potomek je stejně výrazný. Po pár potáhnutích se prostor zaplní sytým, hřejivým aroma připomínajícím kadidlo. Tóny koření a dřeva se prolínají s bylinami a květinami a vytvářejí intenzivní, mnohovrstevnatý profil. Na patře se navíc objevují stopy citrusů, které směs příjemně odlehčí a dodají jí svěží nádech. Kouření Kitsune Kush Auto tak potěší nejen aromatickým buketem, ale i účinky: nejprve se dostaví výrazný nával do hlavy, který se postupně přelije v hluboké uvolnění celého těla.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Rodiče | Silver Fox x OG Kush x Ruderalis |
| Genetika | 40 % Indika / 60 % Sativa |
| THC | 18 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 140 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
Was ne Verpackung
Anbaubericht kommt bald auf GD ...
Die kleene Bottle ist einfach der Hammer.
Schlechte Keimquote
So schön die Verpackung auch ist - meine Samen hatten eine sehr schlechte Keimquote (1/4).
1A
Nice
*****
*****
Genil
4/4 on germées, elles sont toutes en flo, hate de recolter
nice
bin gespannt
enttäuschend
vielleicht habe ich einfach nur schlechte samen erwischt, aber kein einziger samen hat sich zur pflanze entwickelt. einige haben gekeimt aber haben es nicht aus der schale geschafft oder sahen aus als ob nur keimblätter entwickelt wurden, aber keine wurzel.
kitsune kush
Einfach super, kann man nicht anders sagen.
Top
Noch nicht getestet,
Aber denke da geht was
fast
fast
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
