Permanent Marker (Zamnesia Seeds) feminizované
- Genetika oceněná porotou: Permanent Marker — odrůda roku 2023 (Leafly).
- Mimořádná potence: THC až 31 %.
- Původ: Vytvořil JBeezy ze Seed Junky Genetics.
- Aroma: Dlouhotrvající květinové tóny s nádechem mýdla a benzínu.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Permanent Marker: silný hybrid, který zanechá trvalý dojem!
Máte jedinečnou příležitost přidat do své sbírky genetik další oceňovanou odrůdu – Permanent Marker získal v roce 2023 titul „Strain of the Year“ na Leafly díky výraznému aroma, vysokému obsahu THC a příjemnému, jemně brnivému tělesnému rauši. Původně ji vyšlechtili JBeezy a Seed Junky Genetics, a náš tým zajistil špičkový klon této moderní hvězdy, abyste si ji mohli vypěstovat doma – v indooru, venku i ve skleníku. Permanent Marker se dokáže parádně rozjet v jakémkoli pěstitelském prostředí!
Pěstování odrůdy Permanent Marker: Napište si vlastní příběh úspěchu
Přesně jak byste čekali u odrůdy, kterou vyšlechtil JBeezy, i Permanent Marker je radost pěstovat. Skvěle se hodí do pěstebních stanů i místností, ale díky svému 70/30 poměru indika/sativa podává výborné výkony také venku. Už pár týdnů po vyklíčení semen se můžete těšit na odolné rostliny s jasnou dominancí indiky – s hustým olistěním, silnými stonky a krátkými internodii. V indooru dorůstá Permanent Marker maximální výšky kolem 160 cm a fázi kvetení zvládne za pouhých 8–9 týdnů, přičemž dokáže vyprodukovat až 550 g/m². Venku mohou rostliny Permanent Marker povyrůst o něco víc – až na 180 cm – a na konci září přinášejí působivé výnosy až 750 g na rostlinu.
Odrůda, která udává laťku v potentnosti
Hledáte odrůdu s účinky, které opravdu vydrží? Pak jste na správné adrese – s obsahem 31 % THC zasazuje Permanent Marker pořádnou ránu a vede přímou cestou k uvolnění bez napětí. Jakmile se opřete a necháte její hutný rauš převalit se přes celé tělo, vychutnávejte si, jak hustý dým Permanent Markeru zaplní místnost těžkou květinovou vůní s nádechem mýdla, sladkosti a štiplavého „gas“ tónu. Nechte si ji na večer – silný účinek Permanent Markeru vám přepíše veškerou chuť zvednout se z gauče a dovolí vám dělat jen jediné: úplně vypnout a relaxovat.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor, Skleník |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | (Biscotti x Sherb Bx1) x Jealousy |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 31 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 160 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 750 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Benzin, Květinové |
| Účinky | Zklidňující, Tělesné opojení, Uzemňující |
Více informací o tomto produktu:
Alle gekeimt!
Alle gekeimt und sehr gut am wachsen!
Permanent Marker – Fokus, Müdigkeit und Tiefe in einem ausgewogenen High
Permanent Marker präsentiert sich im Indoor‑Hydro‑Setup als äußerst stabile und gut kontrollierbare Sorte. In einem vollständigen Spyder‑Farmer‑Setup mit G3000 LED verläuft der Anbau zuverlässig, sofern die Basisparameter eingehalten werden. Bewährt haben sich ein pH‑Wert von 5,7–6,2 sowie ein EC von maximal 2,2. Der Ertrag liegt bei etwa 100–120 g pro Pflanze und fällt damit für diese Genetik solide aus.
Die Wirkung beginnt zurückhaltend, baut sich anschließend jedoch deutlich auf. Zunächst entwickelt sich eine fokussierende Kopfwirkung, die sich gut für Gaming, Fernsehen oder entspanntes Abschalten eignet. Im weiteren Verlauf geht das High in eine spürbare Müdigkeit mit tiefer körperlicher Entspannung über. Mit einer Wirkdauer von bis zu zwei Stunden empfiehlt sich Permanent Marker klar für den Abend.
Geschmacklich zeigt sich die Sorte außergewöhnlich und charakterstark: modrig, erdig und dunkel, bildlich beschrieben wie ein Edding in einem Wald. Das Aroma ist intensiv, eigenständig und langanhaltend.
Permanent Marker ist damit eine sehr gute Wahl für alle, die einen unkomplizierten Indoor‑Grow, ein markantes Terpenprofil und ein ruhiges, abendliches High suchen.
Awesome
Germinated quick fast growth.
Bei mir leider keins aufgegangen
Ich habe trotz vorsichtiger keimungsverfahren nicht geschafft des keins von 3 Samen aufgehen
Prima
Product is zoals omschreven.
Bin gespannt
Habe schon viel darüber gelesen, nun bin ich sehr gespannt darauf. Dieses Jahr....
Wachstum
Guter Ertrag
Rasantkeimer
Binnen zweier Tage gekeimt. Respekt
Snel ontkiemd
Zat bij de tweede dag al een flinke wortel aan, begint dus al goed.
X
Good stuff
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
