Ghost Train Haze Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- Kompaktní rostliny: Dorůstá 120–140 cm.
- Rychlé kvetení: Sklizeň za 12–14 týdnů od vyklíčení.
- Vysoké THC: Až 24 % THC, s benzínovými tóny.
- Dobré výnosy: Až 550 g/m² indoor nebo ~200 g/rostlina outdoor.
Zamnesia Seeds - Ghost Train Haze Auto: Sklizeň poctivé Haze trávy už za 14 týdnů!

Milujete naši fotoperiodickou feminizovanou Ghost Train Haze? Ghost Train Haze Auto nabízí stejně výraznou chuť a povzbuzující efekt jako její slavná příbuzná, ale v rychle kvetoucí, kompaktní Samonakvétací verzi. Od chvíle, kdy vystrčí děložní lístky ze substrátu, vás Ghost Train Haze Auto ohromí svižným růstem a odolností. Jakmile přejde do květu, sledujte s úžasem, jak se z těchto kompaktních sativa stromků stávají těžce obsypané rostliny s dlouhými, hustými květy vonícími po koření, citrusových plodech a pronikavém benzinu.
Pěstování Ghost Train Haze Auto: Nejjednodušší způsob, jak pěstovat Haze doma
Haze odrůdy bývají pro domácí pěstitele, zvlášť v indoor podmínkách, poměrně náročné. U Ghost Train Haze Auto je to ale úplně jinak – její pěstování je maximálně snadné. Ať už ji dáte do pěstírny nebo na zahradu, tyto rychlé semena vytvářejí bujné rostliny se světle zelenými listy a několika postranními větvemi v rekordním čase. Během krátké růstové fáze zůstává Ghost Train Haze Auto poměrně kompaktní, ale v prvních týdnech květu se znatelně vytahuje a dorůstá až do výšky 120 cm v indooru a zhruba 140 cm venku na slunci. Stejně dobře zvládá indoor i outdoor a díky uniformnímu růstu a kompaktní stavbě se výborně hodí do SOG. Už 12–14 týdnů od výsevu může být Ghost Train Haze Auto připravená na sklizeň, s výnosem až 550 g/m² v indooru a kolem 200 g na rostlinu pod širým nebem.
Užijte si silnou Haze s výrazným dieselovým aromatem a aktivním raušem

Jestli vás láká představa pěstování Ghost Train Haze Auto, počkejte, až ji ochutnáte. Tvoří dlouhé, hutné květy s těsně naskládanými kalichy a silnou vrstvou třpytivých trichomů, takže v sáčku vypadá naprosto neodolatelně. Stejně podmaněné jsou i její vůně – výrazné tóny paliva se tu prolínají s přetrvávající kyselkavou citrusovou notou a pikantním pepřovým nádechem. Díky exotickému terpenovému profilu a obsahu THC kolem 24 % nabídne Ghost Train Haze Auto stejně povznášející účinky jako její fotoperiodická „sestra“ a poskytne univerzální kouř, který dokáže pozvednout jakoukoli aktivitu!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Ghost OG x Nevil's Wreck x Ruderalis |
| Genetika | 30% Indika / 70% Sativa |
| THC | 24 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 12–14 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 140 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Mírné klima, Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni, Odolné vůči škůdcům |
| Chuť / aroma | Citrus, Pikantní, Benzin, Pronikavé |
| Účinky | Povznášející |
Více informací o tomto produktu:
Kein Glück gehabt
Leider kein Samen aufgegangen, Hatte ich in Papiertaschentuch keimen lasen. War vielleicht zu trocken. Mein Fehler
Hold on tight!
Perfect for creative people
Keine dichten Blüten, eher sehr locker luftig
Leider kein Glück gehabt, die Blüten sind nicht wie beschrieben gewachsen. Von Keimung bis zur Ernte 18 Wochen und dass für so ein schlechtes Ergebnis. Schade um den unnütz verbrauchten Strom.
Ghost Train Haze Automatic
Die Qualität der Samen von Zamnesia ist wirklich beeindruckend und ein klarer Pluspunkt für jeden Grower. Eine Sorte, die sowohl für Anbau-Einsteiger als auch für erfahrene Nutzer ideal ist. Sehr potent und guter Geschmack!
Sehr stabile strain
Wächst extrem gut aber verträgt die Hitze nicht so arg
Salió rápido
Tardo en germinar 2 días y 2 días en salir de la tierra estoy ansiosa por ver cómo se desarrolla mi pequeña plantula
Lieblingsstrain
Sehr leckere Sativa mit perfekt ausgewogenen Diesel Aromen.
Semi difettosi
Ho acquistato questi semi circa un mese fa, dovrei avere già cinque piante ma invece ho 2 piantule che hanno un mese che sono ancora alte 10 cm, le altre 3 non hanno nemmeno germoglio. Gradirei spiegazioni, non sono un neofita, non credo di aver sbagliato qualcosa.
top
Schon mehrmals bestellt immer top
Sehr schöne Pflanze
Einfach in der Pflege
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
