Permanent Marker Samonakvétací (Zamnesia Seeds)
- Oceněná genetika: Permanent Marker — titul Strain of the Year 2023 (Leafly).
- Rychlá sklizeň: Samonakvétací, sklizeň za 9–10 týdnů.
- Silný účinek: Vhodný pro večerní relaxaci.
- Původ: Kalifornská genetika od Seed Junky.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Permanent Marker Samonakvétací: Trvalá posila tvé knihovny odrůd
Chceš si užít prémiové, oceněné USA květy? Vypěstuj si je doma během pár týdnů s Permanent Marker Auto – rychlou samonakvétací verzí původní odrůdy Permanent Marker od JBeezy a Seed Junky Genetics. Tahle nekompromisní samonakvétačka je narvaná pronikavými terpeny a extrémní potence kolem 27 % THC, takže složí do křesla i ostřílené kuřáky už po jednom potahu. Nevěříš? Pořiď si semínka a přesvědč se sám.
Pěstování Permanent Marker: Zajistěte si úspěch s oceněnou genetikou
Permanent Marker získala titul „Strain of the Year 2023“ na Leafly díky výjimečnému rauši a výraznému aroma i chuti. V pěstírně toho ale nabídne ještě víc. Tato Samonakvétací verze dává rostliny ze 70 % dominující Indika, které dorůstají zhruba 100 cm v indooru a kolem 140 cm pod širým nebem. Kompaktní, košaté rostliny s tmavě zelenými listy upoutají pozornost už v rané fázi růstu. A to počkejte, až dokvetou—v interiéru zvládnou až 500 g/m² a venku kolem 150 g na rostlinu, takže se tyto urostlé dámy po prvním sklizni stanou stálicí ve vaší genetické sbírce. Kromě kvalitního substrátu a trochy péče nepotřebuje Permanent Marker Auto téměř nic—jen trochu času. Přibližně za 9–10 týdnů od klíčení vám bude znovu a znovu přinášet ohromující sklizně.
Ink‑redibilní aroma a rauš, který se nezapomíná
Vzpomínáte, jak se Samonakvétací odrůdy dřív shazovaly kvůli údajně slabé síle? Tak těm časům jsme definitivně odzvonili – Permanent Marker Auto sype neskutečně ojíněné květy napěchované terpeny a až 27 % THC! Jakmile otevřete sklenici po curing procesu, budete mít pocit, že jste ve fabrice na mýdlo, prací prášek a fixy zároveň. Permanent Marker Auto voní květinově, lehce „gassy“ a výrazně sladce a její účinky se nesmazatelně zapíšou i do paměti ostřílených kuřáků. Oprite se, natáhněte nohy a připravte se na hluboké uvolnění – Permanent Marker Auto dokáže během pár okamžiků zklidnit celé tělo!
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | (Biscotti x Sunset Sherbet) x Jealousy x Ruderalis |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 27% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 140 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Benzin, Květinové |
| Účinky | Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
1/3
1 van de 3 zaadjes ontkiemd. Werk altijd met jiffy plugs en eigenlijk nooit problemen normaal.
Did not germinate.
Unfortunately I cannot recommend it, because it didn't germinate.
Leider nix geworden
3 versuche keiner wurde was weis nicht was da los war
Kein automatic
Acht Wochen nach der Keimung noch immer kein Anzeichen von Automatic Samen, ich bin leicht enttäuscht. Eigentlich würde ich keinen Stern geben wollen.
Prima
Product is zoals omschreven.
Yummm
Shorter compact , super frosty trichome laden plant ,could have been harvested at 10 weeks she went to almost 12 beautiful plant she is a stinker
Überraschumgspflanze
Sie ist gut gewachsen
Eigentlich ALLES super
Nur dann kam die Polizei und hat sie mit genommen .
Hatte zuviel auf meinem Balkon stehen aber nächstes Jahr kommt ein NEUER versuch
GROSSES DANKE an Zamnesia
0% Keimung
3 Samen, einer kam und starb dann ziemlich schnell ab..
Meine ersten Zamnesiasamen die nix wurden :(
Top
Nice indica
One of my faves
Cannot wait to get these going first time with auto’s, and my freebie was a Royal Queen Seeds F1 hybrid Milky Way auto WoW very intrigued as I have grown the Royal Queen’s BuBBleGum Xl made mothers from said strain and it is unmistakably one of the best plants I have ever dealt with after good old AK47 might take a trip over the pond to share the stank nugs with the team. Love to the folks at Zammi You have a lifelong customer and I’m telling everyone to sign up immediately
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
