Auto Candy Bubatz XL (Dutch Passion) feminizovaná
Auto Candy Bubatz XL od Dutch Passion kombinuje Auto Critical Orange Punch a Auto Bubble Gum. Výsledkem je převážně indika (cca 60%) s kolem 19% THC, ovocnou chutí a solidními výnosy v indoor i outdoor pěstování.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Dutch Passion - Auto Candy Bubatz XL: Síla moderních Samonakvétacích odrůd
Chcete ochutnat to nejlepší ze současné samonakvétací genetiky? Šlechtitelé z Dutch Passion vám s tím rádi pomohou. Jejich Auto Candy Bubatz XL zaujme skvělou chutí i výraznou potencí. Základem této odrůdy jsou oceňované genetiky Auto Critical Orange Punch a Auto Bubble Gum, které jsou proslulé svými lahodnými terpeny. Auto Candy Bubatz XL je hybrid se 60 % indiky a 40 % sativy a její květy mohou obsahovat až 19 % THC.
Auto Candy Bubatz XL roste energicky a velmi rychle dokončuje celý životní cyklus. Semena vysévejte rovnou do finálních, objemnějších květináčů, abyste se vyhnuli přesazování. Rostliny dorůstají zhruba do 150 cm, což je na samonakvétací odrůdu poměrně hodně. I proto se vyplatí zvážit použití LST. Tato odrůda si po celý životní cyklus vystačí se středními dávkami živin, které se vám odmění těžkými sklizněmi, jak napovídá i její název. Po zhruba 10 týdnech od vyklíčení se můžete těšit až na 700 g/m² v indooru a kolem 300 g/rostlinu pod širým nebem.
Auto Candy Bubatz XL zdědila neodolatelný terpenový profil s výrazně sladkými, ovocnými tóny. Ať už květy kouříte nebo vaporizujete, ucítíte cukrové aroma zralého melounu s jahodovým podtónem a charakteristickou vůní žvýkačky. Během kouření se naplno projeví fytochemie této odrůdy, která vás zasáhne do těla i mysli dlouhotrvající euforií. Povznášející, radostný high se postupně přelévá do příjemně uvolňujícího tělesného rauše a nabízí tak ideální kombinaci obou světů.
| Značka | Dutch Passion |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Auto Bubble Gum X Auto Critical Orange Punch |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 19 % |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 150 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 700 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 300 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Lesní plody, Candy |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Šťastný, Dlouhotrvající |
Více informací o tomto produktu:
Riecht und schmeckt toll
Für eine Automatik schon eine gute Ernte, die so richtig süß riecht und schmeckt
sehr schön
perfekt
Super gekeimt
Direkt gekeimt, bin gespannt
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
