Chilled Cherry (Growers Choice x Zamnesia Seeds) feminizovaná
Výrazná chuť, vysoké THC a skvělý výnos — to je Chilled Cherry. Šlechtitelé spolu s Growers Choice zkřížili Sunset Sherbet a Cherry Cookies. K dispozici je pouze 500 balení; každé obsahuje 5 semen Chilled Cherry a exkluzivní dárky.
Growers Choice x Zamnesia Seeds - Chilled Cherry: Svůdná chuťová bomba

Náš tým zkušených šlechtitelů miluje spolupráci s dalšími semennými bankami, abychom fanouškům konopí přinášeli nové, vzrušující odrůdy. Jedním z výsledků je Chilled Cherry, 70% Indika vzniklá ve spolupráci s Growers Choice. Do tohoto křížení přinesli svou lahodnou a silnou odrůdu Cherry Cookies, zatímco my jsme sáhli po naší chuťové bombě Sunset Sherbet. Výsledek tohoto spojení nám naprosto vyrazil dech! Chilled Cherry se může pochlubit vysokým obsahem THC v rozmezí 26–28 % a při ideálních podmínkách pěstování odmění pěstitele výjimečně vysokými výnosy. V kombinaci s neodolatelným aromatem a intenzivní chutí jde o odrůdu, která je skutečně těžko přehlédnutelná.
Pěstování Chilled Cherry: Rychlé kvetení a bohatá odměna

Je radost sledovat, jak vaše semena Chilled Cherry ožívají. Tuto odrůdu můžete pěstovat v indoor i outdoor podmínkách a v obou prostředích reaguje skvěle. V indoor pěstírnách dorůstají rostliny do příjemně zvládnutelné výšky okolo 100–120 cm. Tréninkové techniky jako LST, SOG a ScrOG se výborně hodí k udržení jejich vzrůstu pod kontrolou. Nemusíte se ale bát, že kompaktní velikost znamená menší výnos. Po pouhých 8 týdnech květu se můžete těšit na parádní úrodu kolem 600–700 g/m². Venku se rostliny mohou vytáhnout do impozantní výšky 240–280 cm a koncem září obvykle přinášejí bohatou sklizeň přibližně 600–700 g na rostlinu.
Aroma, chutě a účinky Chilled Cherry: Jemná ovocná lahůdka
Protože obě její mateřské odrůdy prosluly výrazně ovocným, dezertním aroma, není divu, že je Chilled Cherry doslova ovocnou bombou. Kombinuje sladké třešně s jiskřivými citrusy a její květy lákají kuřáky jemnými tóny cukrovinek a zemitých, lehce oříškových sušenek. Ať už se rozhodnete tyto květy vychutnat jakkoli, můžete se spolehnout na intenzivní a bohatý chuťový zážitek. Zároveň vysoký obsah THC, podpořený dalšími fytochemikáliemi, nastupuje velmi rychle a dopřeje tělu i mysli dlouhotrvající, povznášející efekt.
Co najdete v balení

Abychom tuhle spolupráci náležitě oslavili, posunuli jsme tuhle edici semen ještě o úroveň výš. Kromě samotných semen Chilled Cherry jsme pro vás připravili balíček plný lákavých dárků navíc. V balení najdete:
- 5 semen Chilled Cherry
- Certifikát pravosti s jedinečným číslem
- Germinační sada
- Exkluzivní zapalovač Zamnesia Clipper
- Exkluzivní papírky Zamnesia + filtry
- Exkluzivní značky na květináče Zamnesia
- Exkluzivní samolepka Chilled Cherry
Neváhejte – vyzkoušejte tuhle lahodnou odrůdu při příštím pěstování a vychutnejte si plody naší spolupráce s Growers Choice.
| Značka | Zamnesia Seeds, Growers Choice |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Sunset Sherbet (Zamnesia Seeds) x Cherry Cookies (Growers Choice) |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 28 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 120 cm |
| Výška (outdoor) | 280cm |
| Výnos (indoor) | Až 700 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 700 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Zemité, Citrus, Ovocné, Oříškové |
| Účinky | Povznášející, Dlouhotrvající |
Více informací o tomto produktu:
Erst Qual dann WoW
Die Pflanze hat mich fast in den Wahnsinn getrieben. Sie war nicht gerade Stress resistent und diverse Schädlinge hatten richtig Bock auf ihre tiefroten vor saftigen Trichomen triefenden Buds. Es recht aufwendig das richtige Klima etc für die Dame zu finden. Trotz alle dem, bin ich vom Ergebnis trotz einiger Ernte Einbußen, mehr als zufrieden. Die Buds triefen förmlich. Sowas habe ich nach 25 Jahren noch nie erlebt. Mein Kollege dachte ich hätte die in Sirup getaucht. Die Buds sind wirklich nass klebrig. Der Taste haut einen um. Die Kirsche ist unverkennbar mit einem Hauch von Ice. Der Turn steigt direkt in den Kopf und lässt dich entspannt in die Couch sinken. Ganz feines Zeug. Wer nicht zwingend Wert auf den riesen Ertrag legt, sonder auf der Suche nach einem ganz besonderen Geschmack ist, ist hier mehr als richtig. 10 von 10
Nice box
To stay in the chill
smooth and chilled
tasting is really cherry like, very dense short bushy plants, nice to grow. thankful
Au top!
Parfait !
Top
Très beau coffret collector
top
bis jetzt waren alle special dinger mega
Sehr Lecker
Tolle Pflanzen mit super Aroma.
Top
Guter Seed
Ist ganz ok
Guter Strain leider vom Geruch her nicht das was ich erhofft habe.
Tolle Box
Schöne Box zum sammeln, 100%keimrate
Pflanze wächst schön gleichmäßig auf dem Balkon, bin auf die ernte gespannt
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
