Grape God Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
- TRIBE exkluzivita: Vyměňte Dárkové body za tuto limitovanou samonakvétací odrůdu.
- Lahodné terpeny: Tóny hroznového vína, grapefruitu a lesních plodů.
- 15 % THC: Uvolnění bez ztráty funkčnosti.
- Rychlý růst: Sklizeň za 9–10 týdnů.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Grape God Samonakvétací: TRIBE exkluzivka s ovocnou chutí a rychlým růstem
Ahoj, TRIBE legendy! Odemkněte si své exkluzivní semena Grape God Auto dřív, než zmizí. Tenhle rychle kvetoucí, ovocný hybrid kombinuje genetiku Black Domina, Raspberry Cough a ruderalis do kompaktní, odolné samonakvétací odrůdy. Můžete se těšit na bohaté, hroznově aromatické sklizně v rekordním čase—bez zbytečného čekání a bez starostí!
Pěstování Grape God Auto: Samonakvétací geny na královské úrovni
Svojí nenápadnou výškou 70–90 cm a životním cyklem 9–10 týdnů je Grape God Auto ideální volbou pro „stealth“ pěstitele i netrpělivé growery. Odolná genetika prospívá i při minimální péči – stačí zasadit, zalévat a dívat se, jak roste! V interiéru zvládne výnosy až 400 g/m², venku kolem 100 g na rostlinu. Zapomeňte na složité fotoperiody – Grape God Auto nabídne špičkové květy v kvalitě výdejny, bez zbytečných komplikací!
Aroma, chutě a účinky Grape God Auto: božské opojení s hroznovou dobrotou
Jak už napovídá název, Grape God Auto okouzlí sladkým hroznovým a grapefruitovým aroma doplněným o jemnou chuť lesních plodů. Díky 15 % THC nabídne i účinky, které rozhodně nezaostávají. Připravte se na uvolňující, ale stále funkční stav, ideální na zklidnění po dni, aniž by vás úplně odrovnal. Zážitek začíná lehkým cerebrálním povzbuzením, které zvedne náladu a zlepší soustředění, a poté přechází do příjemného tělesného uvolnění. Užijte si ji během klidného večera doma nebo na pohodové sešlosti s přáteli—Grape God Auto vás nezklame. Využijte své Gift Points a získejte exkluzivní semínka, dokud jsou k dispozici.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Rodiče | God Bud x Grapefruit x Ruderalis |
| Genetika | 70 % Indika / 30 % Sativa |
| THC | 15 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 70 cm |
| Výška (outdoor) | 90 cm |
| Výnos (indoor) | Až 400 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 100 g na rostlinu |
Více informací o tomto produktu:
Nice
Bin gespannt auf die Sorte.
Auto
Auto halt
Grape God Auto
Beau package merci tribe!!!
Ste accamm u passagg
A l'vell
Tribe rocks
Man liest nur Gutes. Und dann noch quasi nebenbei verdient. Perfekt
Erstklassig!
Heftiger Strain!
Ich hatte heute Abend 2 Freunde da, habe dann gegen 18 - 20 Uhr 2 von den Samen im Wasserbad keimen lassen und bereits gegen 01:00 Uhr Nachts waren beide schon stärker am keimnen, als manch anderer Seed aus den vergangenen Jahren nach ca 3 Wochen.
Wirkt also erstmal mehr als vielversprechend, von Geschmack und Aroma habe ich auch nur gutes gehört bis jetzt und die kurze Wachstums + Blütephase von von 9 - 10 Wochen gibt jetzt schon gehörig vorfreude auf Weihnachten, wenn nicht, dann immerhin Silvester! :)
Gg++
Au top
Top
Sau lecker
Nice
Cannot wait to taste it
Alles bestens
Super Service
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
