Godfather OG (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Seznamte se s bossem mezi květy. Godfather OG od Zamnesia Seeds je legendární hybrid s 30% THC, ovocně‑borovicovým aromatem a brutální indikovou silou. Masivní výnosy, nekompromisní chuť a ikonická genetika z West Coast z něj dělají povinnou volbu pro znalce i ambiciózní pěstitele.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Godfather OG od Zamnesia Seeds – 30% THC, legendární chuť a masivní výnosy
Godfather OG od Zamnesia Seeds není jen další odrůda, ale skutečné konopné království. Tahle feminizovaná hybridní odrůda se může pochlubit monstrózní hladinou 30 % THC, špičkovou OG genetikou a bohatým terpenovým profilem, který kombinuje tóny borovice, ovoce a benzinu. Je vyšlechtěná tak, aby kralovala jak v pěstírnách, tak v každé dózičce ve vašem stashi.
Genetika a původ
Godfather OG vznikl křížením odrůd Alpha OG a XXX OG, takže má skutečně poctivý západopobřežní rodokmen. Díky 60% převaze indiky nabízí silný základ pro razantní tělesné účinky i mohutný růst, přičemž Zamnesia Seeds v každém balení zaručuje špičkovou kvalitu feminizovaných genetik.
Profil chuti a vůně
Připravte se na výraznou, hutnou chuť od prvního do posledního šluku. Sladké tóny ovoce se prolínají s nádechem borovice a dřevitým „funkem“, aby se při výdechu proměnily v jemný závan benzinu. Klasické OG s bohatým twistem – hladké, pronikavé a nezapomenutelné.
Pěstební vlastnosti
Godfather OG roste stabilně a s velkou vitalitou jak v indooru, tak pod otevřeným nebem. V interiéru můžete po 8–9 týdnech květu očekávat až 550 g/m², přičemž rostliny dorůstají asi 140 cm. Venku se vytahuje zhruba do 180 cm a do poloviny října dává až 700 g na rostlinu. Díky feminizovaným semenům od Zamnesia se pěstitelé mohou spolehnout na uniformní výsledky a každoročně špičkovou sklizeň.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Alpha OG x XXX OG |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 30% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 140 cm |
| Výška (outdoor) | 180 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 700 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Borovice, Benzin, Dřevité |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Silný, Tělesné opojení, Uzemňující |
*****
*****
MBM
5
kral
good
Keimung
Das erste Mal, dass nur ein Samen von 5 gekeimt ist.
Schade, so darauf gefreut.
Gratis
Jestem ciekaw dopiero się okaże
LA DON DES OG PARFAIT
Comme dans la description une odeur qui est introuvable ailleurs de type pin et earthy avec un aftertaste indescribable.
Les effets sont assomants et font dormir, il faut donc fumer le soir ou durant la journée avec rien d'autres à faire que d'être léthargique et endormis. Seulement pour les gros fumeurs. Pousse toute seule, c'est une OG donc ça aime le soleil, la chaleur et les bons air frais.
Prima
Product is zoals omschreven.
Cooler Name
Perfekte Optik
Gut
Gerne wieder
Godfather ist passend
Einfach ein brutaler Strain.
Geschmacklich und in wirkung ein absoluter Godfather. Nicht unbedingt für ungerlernte anfänger etwas.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
