Godfather OG Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Godfather OG Automatic od Zamnesia Seeds spojuje legendární OG genetiku se samonakvétáním. Až 26 % THC, ovocno-borovicová chuť a silné indikovité účinky. Kompaktní, rychlá a nenáročná — dozrává přibližně za 9–10 týdnů, ideální pro diskrétní domácí pěstování.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Godfather OG Automatic od Zamnesia Seeds – 26% THC, rychle rostoucí OG síla
Godfather OG Automatic od Zamnesia Seeds je samonakvétací verze moderní legendy. Zachovává drtivou sílu a ikonický terpenový profil originálu, přičemž tento 60% hybrid s převahou indiky nabízí výraznou chuť a silné účinky v kompaktním, na pěstování nenáročném balení. A to nejlepší? Od semínka ke sklizni se dostanete za pouhých 9–10 týdnů.
Genetika a původ
Tato automatická odrůda vznikla křížením Alpha OG, XXX OG a Ruderalis. Zachovává hloubku a sílu své původní fotoperiodické verze a díky genetice Ruderalis nabízí spolehlivé samonakvétací vlastnosti. Při poměru 60 % indika a 40 % sativa se tak pěstitelé mohou spolehnout na rychlé, stabilní výsledky bez kompromisů v kvalitě.
Profil chuti a vůně
Připravte se na výrazný OG terpénový profil: sladké ovocné tóny, zemité jehličí a dřevité koření, které při výdechu doplňují jemné benzínové náznaky. Godfather OG Automatic přináší hladký, výrazně aromatický dým, který věrně odráží jeho fotoperiodní předlohu – plná, úderná chuť a nezaměnitelná síla.
Pěstitelské vlastnosti
Godfather OG Automatic je kompaktní, rychlá a velmi vděčná odrůda. V indooru dorůstá zhruba 100 cm a dokáže vyprodukovat až 450 g/m². Venku se rostliny vytahují až ke 120 cm a dávají kolem 150 g na rostlinu, přičemž sklizeň je připravená už za 9–10 týdnů od semínka. Ideální volba pro nenápadné pěstování, omezený prostor nebo rychlé cykly – s feminizovanými semeny pro maximální pohodlí a stabilní výsledky.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Alpha OG × XXX OG × Ruderalis |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 26% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 120 cm |
| Výnos (indoor) | Až 450 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Vhodnost klimatu: | Středomoří |
| Odolnost | Odolné vůči plísni |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Pikantní, Borovice, Benzin |
| Účinky | Zklidňující, Dlouhotrvající, Tělesné opojení, Zklidňující |
Kiemt goed...
Staat te groeien, doet het prima
Godfather OG wird ihrem Namen gerecht!
Also ich muss sagen echt Hammer Pflanze geworden. Sie wird gut 90cm hoch is wie beschrieben kompakt gewachsen aber die Buds OMG! Sie sehen aus als wären Eiskristalle oder eher schon so grob wie wenn sie lauter Salzkristalle drauf hätten einfach Irre. So harzig klebrig geil die ganzen Buds sind in nen weißen Schimmer wegen den der dicken trichomschicht. Krass sowas hatte ich bisher nur bei Photoperiodischen.
TOP!!!!
amazing after fermantation
very strong, fantastic taste and a very nice effect...
Prima
Product is zoals omschreven.
Stark
Bin vollkommen zufrieden
so niedlich
naja
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
