Velvet Mirage Samonakvétací (Zamnesia Seeds) - 4 feminizovaná semena + Drtička
Tento exkluzivní balíček pro členy TRIBE od Zamnesie obsahuje 4 feminizovaná Samonakvétací semena Velvet Mirage a konkávní Drtička Zamnesia o průměru 63 mm. Velvet Mirage je z 65 % Indika s genetikou Blue Dream, Secret Z, OG Kush a ruderalis a nabízí sladce ovocné a borovicové aroma a bohaté sklizně už za 10–11 týdnů.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Velvet Mirage Autoflower (Zamnesia Seeds): Feminizovaná samonakvétací semena + Drtička

Tento exkluzivní balíček od Zamnesie spojuje špičkovou genetiku a praktické vybavení v jednom. S objednávkou získáte 4 feminizovaná samonakvétací semena Velvet Mirage spolu s prémiovou 63mm konkávní drtičkou Zamnesia. Je v něm vše, co potřebujete, abyste si tuto chuťově nabitou odrůdu užili od semínka až po zásobu ve schovce.
Velvet Mirage Automatic je vynikající Samonakvétací odrůda s elitní genetikou. Naši šlechtitelé ji vytvořili výhradně pro členy TRIBE zkřížením Blue Dream, Secret Z, OG Kush a robustního exempláře ruderalis. Výsledná potomstva je z 65 % indika-dominantní, nabízí až 20 % THC a bohatý profil aromatických terpenů.
Pěstování Velvet Mirage Automatic: Malá, ale výkonná
Vysaďte tato semena do půdy a během chvíle budete sledovat, jak se z nich stanou energické rostliny, které míří přímo ke sklizni. Už za 10–11 týdnů od vyklíčení může být Velvet Mirage Automatic připravena na stříhání. Můžete se těšit na kompaktní, snadno ovladatelné rostliny, které dorůstají až 80 cm v indoor pěstírnách a kolem 150 cm venku, přičemž nabídnou výnos až 300 g/m² v indooru nebo okolo 180 g na rostlinu pod širým nebem.
Aroma, chuť a účinky Velvet Mirage Automatic: Sladko-slano-pryskyřičná kombinace

Květy Velvet Mirage Auto jsou výrazné a plné chuti – dominují jim intenzivní sladké tóny zralého ovoce doplněné svěží pryskyřičnou, borovicovou notou. Každé naplnění vaporizéru nebo balení jointu je tak malou gurmánskou událostí. Díky vysokému obsahu THC a specifickému profilu terpenů přináší Velvet Mirage Automatic silné, rychle nastupující účinky už od prvního potahu. Nepropásněte ji – proměňte své Gift Points a získejte tato exkluzivní semena dostupná pouze pro členy TRIBE.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Myrcen, Pinen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Blue Dream x Secret Z x OG Kush x Ruderalis |
| Genetika | 65 % Indika / 35 % Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 300 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Borovice |
| Účinky | Zklidňující, Silný, Tělesné opojení |
Více informací o tomto produktu:
Lass mich überraschen
Super Grinder und mal schauen was aus den Samen wird
Der Grinder ist super schön!
Das Design von dem Grinder ist echt super schön, Qualitativ auch ziemlich hochwertig. Bei den Samen bin ich mir da allerdings nicht ganz so sicher. Bisher ist 1/4 Samen nicht aufgegangen.
Super Zugabe
Schöner Grinder für die Sammlung und noch Samen dazu … gerne wieder
Wow
Na das ist ja mal geil und ich bin echt entzückt ... freue mich schon auf den Grow,es liest sich ja schon geil ...
Danke
Cool
Coole Sache für mich
Grinder
Der grinder ist wirklich toll
Grinder + Samen
Super Grinder
pefect
now that is something everyone has no choice but being absolutely satisfied receiving it. thx a lot.
Cool !
Très beau coffret de collection mais pas que
Grinder
Und noch ein Grinder in meiner Sammlung.
Und dazu auch ein bisschen Saatgut.
Ich wiederhole mich gerne gut angelegte Punkte.
Und hier mal ein Danke an das Zamesia Team die solche Belohnungen für Ihre Kunden ermöglichen.
Gruß F.T
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
