Solar Fang Samonakvétací (Zamnesia Seeds) - 4 feminizovaná semena + Drtička
Solar Fang Autoflower kombinuje prvotřídní americkou genetiku Runtz a OG Kush v kompaktní rostlině dorůstající přibližně 90 cm. Očekávejte výnosy až 300 g/m² nebo cca 150 g z jedné rostliny a bohatý terpenový profil se sladce ovocnými, kořeněnými a bylinnými tóny. Balení obsahuje také konkávní 63mm drtičku Zamnesia.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Solar Fang Automatic - Zamnesia Seeds: Feminizovaná samonakvétací semena + Drtička

Tento exkluzivní balíček od Zamnesia spojuje špičkovou genetiku i vybavení v jednom. S objednávkou získáte 4 feminizovaná samonakvétací semena Solar Fang společně s prémiovou vydutou 63mm drtičkou Zamnesia. Máte tak vše, co potřebujete, abyste si tuto výrazně chutnou odrůdu užili od semínka až po domácí zásobu.
Proměňte své poctivě nasbírané Dárkové body v něco opravdu výjimečného: Solar Fang Auto je pečlivě vybraná samonakvétací odrůda, kterou jsme vyhradili výhradně členům TRIBE. Vznikla čtyřcestným křížením Rainbow Runtz, Red Dragon, OG Kush a ruderalis, takže tato exkluzivní odrůda spojuje to nejlepší z mainstreamových i butikových Cali genetik. Počítejte s XL výnosy v rekordním čase, komplexní ovocnou terpenovou paletou a prvotřídní potencí, a to vše už za 8–9 týdnů od zasetí semen.
Pěstování Solar Fang Automatic: XS rostliny s XL výnosem
Pěstování Solar Fang Auto je zážitek sám o sobě. Tato odolná semena vystřelí ze země s vitalitou, kterou dokážou zajistit jen špičkoví genetikové. Se svou výškou pouhých 80–90 cm jsou rostliny Solar Fang Auto ideální do menších indoor pěstíren nebo pro nenápadné schování mezi keře a další zeleň v outdoor guerilla pěstování. Sledujte s úžasem, jak Solar Fang Auto bleskově přechází do fáze květu a už 8–9 týdnů od vyklíčení přináší výnosy až 300 g/m² v indooru a kolem 150 g na rostlinu pod širým nebem.
Aroma, chutě a účinky Solar Fang Automatic: silná a ovocná se štiplavým dozvukem

Solar Fang Auto nezazáří jen v pěstírně – stejně jako všechny odrůdy Zamnesia se postará i o parádní zážitek při kouření. Její mrazivě ojíněné, lepkavé květy doslova přetékají pryskyřicí a vypadají jako z prémiové výdejny. Jakmile sáček otevřete, prostor zaplaví jasné, sladké a ovocné tóny. Při potažení z hustého kouře ucítíte navíc nádech čerstvých bylinek, pikantní štiplavost a silný účinek, který uvolní tělo a pozvedne mysl. Nenechte si ji utéct: využijte své Gift Points a získejte tato exkluzivní semena dostupná jen pro TRIBE.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen, Myrcen, Terpinolen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Rainbow Runtz × Red Dragon × OG Kush × Ruderalis |
| Genetika | 60 % Indika / 40 % Sativa |
| THC | 22% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 90 cm |
| Výnos (indoor) | Až 300 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Chuť / aroma | Słodki, Ovocné, Pikantní, Bylinné |
| Účinky | Zklidňující, Povznášející, Euforické, Zklidňující |
Více informací o tomto produktu:
Nice grinder and interesting strain..
Now time to grow!
Nice big grinder
Hopefully also good seeds!
delusional seeds
Leaving aside the metal grinder, which works very well, I was very disappointed with the seeds. I tried germinating two seeds using two different methods: directly in soil and soaking in water. Neither method opened and revealed roots. The soaked seed presented the same problem as the one in soil: once the shell opened, the inside of the seed was dark brown, not as clear as usual. Having noticed that two out of four seeds failed, I gave two to a friend who has a growing kit with lights to try and see if they could succeed. If the seeds were rotten inside, no kit or miracle will help.
grinder incrroyable
top
Top Grinder
Klasse Grinder und was aus den Samen wird lass ich mich überraschen
Kleider machen Leute
schon die Aufmachung ist der Hammer,wirkt alles sehr edel und wertig.
der Grinder funzt schonmal sehr gut
Super Packet
Coole Greinder gute Samen alles zusammen ganz zufrieden
Top zamnesia
Schönes Design
Danke
Tolles Pack, danke dafür. Wird bestimmt gut.
Überraschung
Hab einen gerade in der Keimung, hoffe wird was. Der Grinder ist top und das alles für umsonst ist noch besser.
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
