Special Kush 1 (Royal Queen Seeds) feminizovaná
Feminizovaná Special Kush #1 od Royal Queen Seeds je oldschool Kush, rychle zaplní volný prostor a dorůstá až do 3 m. Vnitřní pěstování: hybrid 80/20 Indika/Sativa, kvetení 7–8 týdnů. Vytváří kompaktní květy, výnos kolem 400 g/m² a výraznou hašišovou chuť.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Royal Queen Seeds - Special Kush #1: Hutné palice a hašišová chuť
Feminizovaná Special Kush #1 od Royal Queen Seeds je 20% Sativa a 80% Indika, ale růstem se chová jako klasická Indika a zaplní veškerý prostor, který jí dopřejete. Obzvlášť při pěstování venku dokáže tahle „reinkarnace“ oldschool Kush odrůdy vyrůst přes 3 metry a dozrává koncem září. První Kush odrůdy získaly své jméno podle oblasti původu – pohoří Hindu Kush ležícím na hranici Afghánistánu a Pákistánu.
Special Kush #1 od Royal Queen Seeds je nenáročná, ideální i pro začátečníky a přitom umí velmi slušně vydat – při 600W osvětlení se dá očekávat průměrný výnos kolem 400 g/m². Kvetení trvá jen 7–8 týdnů. Hlavní kolas je robustní, zatímco květy jsou menší, velmi hutné a rovnoměrně pokrývají celou rostlinu. Dobre vyzrálý a vycurený produkt nabízí výrazně hašišovou chuť a navozuje silný, dlouhotrvající tělesný stone.
| Značka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Afghan x Kush |
| Genetika | 80 % Indika / 20 % Sativa |
| THC | 17% |
| CBD | Nízká |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 7–8 týdnů |
| Výška (indoor) | 100cm |
| Výška (outdoor) | 270 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 550 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Hašiš |
| Účinky | Dlouhotrvající, Tělesné opojení |
Více informací o tomto produktu:
Je la commande chaque année et cette année, les graines n’ont pas germé
Une graine sur les trois à germé
ok
ok plants
Beautiful
Great looking packaging , cant wait to see it in action
Special Kush 1
Growing well
Klassiker
Sehr schön was ich alles lese. Bin mal gespannt was ich da alles so rausholen kann. Hab auch noch UVA von Osram und UVB von Soul und neueste Osram Dioden sind drei verschiedene Lampen mit jeweils zwei verschiedene unterschiedlich Osram, High and Chips bis jetzt hat mich die Samenbank noch nie enttäuscht und hat wirklich tolle Preise.
Sehr gut
Angenehm und Ertragreich
BÄUME
Ich habe diese Sorte dieses Jahr das erste Mal angebaut und ich muss sagen, ich bin positiv überrascht von ihr. Beim Kauf der Samen habe ich überlesen, dass sie so groß werden können. Ich habe sie Outdoor angebaut und dort haben sie eine Höhe von 3,60 m erreicht. Der Ertrag ist wesentlich höher als angegeben. Zur Wirkung kann ich leider noch nichts sagen.
Alles in allem beweist diese Saatgut das qualitative Pflanzen auch als billigen Saatgut entstehen können und Outdoor in unserem Breitengraden wachsen.
Warum nicht
Günstigster als direkt bei RQS.
Gg++
Au top
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
