Bubblegum XL (Royal Queen Seeds) feminizované
Bubblegum XL se může pochlubit vysokým obsahem THC, lahodnou vůní a chutí a dlouhotrvajícím opojením, při kterém si budete připadat, jako byste nafoukli vlastní obří bublinu z žvýkačky plnou klidu a uvolnění. Navíc se můžete těšit na vysoké výnosy velmi hutných květů v rozmezí 450–500 g/m² už po pouhých 8–9 týdnech kvetení.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Royal Queen Seeds - Bubblegum XL: Sladké aroma a lahodná chuť
Bubblegum XL se vyznačuje dlouhotrvajícím opojením, při kterém máte pocit, jako byste si nafoukli obří bublinu ze žvýkačky plnou euforie, klidu a uvolnění. Křížením Power Plant a Santa Maria vytvořila Royal Queen Seeds 40% Indika / 60% Sativa hybrid s vysokým obsahem THC kolem 19 %, střední hladinou CBD a výrazně sladkým aromatem i skvělou chutí.
Při pěstování v indoor podmínkách si Bubblegum XL udržuje dobře zvládnutelnou výšku 80–140 cm a ke tvorbě bohaté úrody velmi pryskyřičných, pevných květů v rozmezí 450–500 g/m² potřebuje jen 8–9 týdnů kvetení. Venku se rostliny mohou vytáhnout až ke dvěma metrům a při sklizni v říjnu dávají 400–450 gramů na rostlinu. V vlhčím klimatu je důležité pečlivě hlídat případný výskyt hniloby a plísní.
| Značka | Royal Queen Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Power Plant x Santa Maria |
| Genetika | 50 % Indika / 50 % Sativa |
| THC | 19 % |
| CBD | Střední |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Fotoperioda |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů |
| Výška (indoor) | 140 cm |
| Výška (outdoor) | 200 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 450 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Vlhké |
| Odolnost | Odolné vůči plísni |
| Chuť / aroma | Słodki |
| Účinky | Zklidňující, Euforické, Dlouhotrvající |
Více informací o tomto produktu:
Pas super
Ma plante n’a pas poussé une fois mise en terre alors que l’an passé tout c’était bien passé…
OK
Tupper+wet napkins+mild temperature. it's growing very slow
SUPER
ROYAL QUEEN SEMPRE UNA GARANZIA
goed product
mooie stevige planten
Noch nicht getestet
Wird Mitte September ausgesät.
Lekker
Heerlijk ouderwetse bubbelgum
Bien
Bien
Kaugummi Strain
Riecht und schmeckt wie ein Kaugummi.
Sehr stabile Genetik - absolut empfehlenswert!
GUM XL
3/3 gekeimt
tiptop - immer wieder gerne !
unkraut
Wächst wie Unkraut und ist ebenso Wiederstandsfähig. Ist immer ein braves Baby. Geschmack u. Wirkung Noch offen
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
