Sweet Cheese Auto (Sweet Seeds) feminizovaná
Samonakvétací odrůdy od Sweet Seeds jsou výjimečné tím, že vycházejí z opravdové samonakvétací genetiky. Sweet Cheese Auto feminizovaná vznikla křížením Fast Bud #2 s klasickou odrůdou Sweet Cheese. Užijte si výraznou sýrovou a kořeněnou chuť po mnohem kratším pěstitelském cyklu.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Sweet Seeds - Sweet Cheese Auto: Lahodná samonakvétací odrůda 3. generace s kořeněným aroma
Skvělá volba pro growery, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi rychlostí, silou a chutí. Feminizovaná Sweet Cheese Auto od Sweet Seeds přináší legendární genetiku Cheese do světa Samonakvétací semen konopí. Původní Cheese vznikl jako britská odpověď na rodinu Skunk, čímž odstartoval zcela novou linii. Dým ze Sweet Cheese Auto nabízí příjemně vyváženou kombinaci euforického rauše a tělesného uvolnění, s příjemnou dochutí a nezaměnitelným, výrazným aroma.
Na Samonakvétací odrůdu dorůstají rostliny poměrně slušné výšky – některé jedince mohou dosáhnout až 110 cm (většina ale zůstává pod 1 metrem). Zhruba 8–9 týdnů od vyklíčení můžete počítat s výnosem mezi 35 a 175 g na rostlinu, případně až kolem půl kila na metr čtvereční. Vzhledem k intenzivnímu zápachu se před plným nástupem květu feminizované Sweet Cheese Auto od Sweet Seeds ujistěte, že máte dobře vyřešené odvětrávání a filtraci vzduchu.
| Značka | Sweet Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Karyofylen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Střední |
| Rodiče | Fast Bud 2 x Sweet Cheese |
| Genetika | Ruderalis/Indika/Sativa |
| THC | 20 % |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 110 cm |
| Výška (outdoor) | 110 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 200 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Pikantní, Sýr |
| Účinky | Zklidňující, Vyvážené |
Více informací o tomto produktu:
kiemde goed
Groede goed, rookte ook goed.
Hammer
Ich habe zum ersten mal eine Auto angevaut und wurde sehr positiv überrascht eine kleine süße Dame mit wunderschönen Buds und ein gutes angenehmes High
Geniale sorte
Outdoor wirklich zu empfehlen
interessante Kombination
bin gespannt
Top
Pflanzen waren mittelgroß, sehr ertragreich, hatten extrem harzige, dicke/große Buds, geschmacklich und geruchlich voll Cheese
Gute quote
Alles super
100% immer gute Qualität.
Wollt nur sagen das eure Samen wirklich gut abschneiden im run!
Top Qualität, Ist absolut weiter zu empfehlen.
Gute Qualität
Alles gut.
Schöner Strähn
Alles sauber gekeimt. Gut gewachsen. Könnte etwas ergiebiger sein, kann aber auch an meiner Anbaumöglichkeiten liegen. Kleines High dafür aber eine ausdauernde Stones Phase. Sehr schön.
super
nickel tous c tres bien passez merci zamnesia
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
