Californian Snow Samonakvétací (FastBuds) feminizovaná
„California dreamin' on such a winter's day…“ Californian Snow Auto přináší tento pocit i v krátkém létě. FastBuds zkřížil kalifornskou sativu s kanadskou ruderalis. Výsledkem je chutný, povzbuzující hybrid — sladký jako slunečný den u moře.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
FastBuds - Californian Snow Auto: Paprsky kalifornské pozitivity
Vysoké sloupy květů pokryté silnou vrstvou psychoaktivní pryskyřice – přesně to můžete od Californian Snow Auto čekat. A nejen to: její ohromná zásoba jiskřivého materiálu rozhodně nejde na úkor pěstitele. Tato promyšlená kombinace americké oldschool kalifornské genetiky a kanadské ruderalis je stvořená k tomu, aby zapůsobila. Dejte jí šanci a už nikdy nebudete bez kousku kalifornského slunce – ani v chladnějších a temnějších koutech světa.
Californian Snow Auto má při pěstování hned několik trumfů. Díky samonakvétací genetice odpadá nutnost měnit světelný režim a rostlina míří k sklizni opravdu rychle. V praxi to znamená, že od vyklíčení stačí zhruba 8 týdnů a před vámi se objeví malé království třpytivých hlavních květů. Rostliny si přitom udržují dobře zvládnutelnou výšku, ale přesto dorostou dost vysoko na to, aby nabídly sklizně srovnatelné s klasickými fotoperiodickými odrůdami – až 550g/m² v indoor pěstírnách a kolem 250g na rostlinu pod širým nebem. Se svými 80–130cm je tato odrůda skvělým kandidátem pro nenápadné venkovní projekty i pro indoor pěstování tam, kde je málo místa. A pokud máte prostoru nazbyt, zkuste ji umístit pod přirozené sluneční světlo – právě tam se opravdu ukáže v plné parádě, doslova i obrazně.
Při tak zářivém množství pryskyřice se dá tušit, že pod povrchem se skrývá pořádná dávka potence. A je to tak: pár šluků z jejích květů přináší okamžitý, jasný nástup do hlavy, který podporuje aktivitu, kreativitu i chuť se bavit. S obsahem THC okolo 19% působí tato odrůda jako plynulá, ale euforická jízda na horské dráze na Santa Cruz Beach Boardwalk. A chuť? Stejně živá a osvěžující. Sladké tóny zeleného jablka doplňuje nádech čerstcitrusů, takže se tato odrůda snadno stane konopnou alternativou karamelového jablka. Letní atmosféra s ní z vašeho skleněného stashu jen tak neodejde.
| Značka | Fastbuds |
|---|---|
| Terpeny | Ocimen, Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Genetika | 30% Indika / 70% Sativa |
| THC | 23 % |
| CBD | 1% |
| CBD:THC | 1 : 19 |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 9–10 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 130 cm |
| Výška (outdoor) | 130 cm |
| Výnos (indoor) | Až 550 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 250 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Vhodnost klimatu: | Kontinentální, Středomoří |
| Chuť / aroma | Słodki, Citrus, Ovocné |
| Účinky | Euforické, Mozkový, Kreativní, Socializační |
Katastrophe!
Einer von drei Samen hat gekeimt! Eigentlich ne Frechheit aber man steckt nicht drin ….Mach nen Stecki von jeder Sorte und lass die bisschen leiden ( Wärme- Nährstoffe) danach hast du genug Samen.
semi scoppiati
ho acquistato 12 semi.
germinati come ogni anno, l'80% non sono nati. di solito su dieci al massimo ne perdo uno.
Cali snow auto
I popped 2 already and they have sprouted and are taking off nicely. Anxious to see how tall they get and I’m also curious as to the Granny Smith apple taste I’ve heard about.
Nice!
1A Ware
Top
Sehr gute Ware und überaus professionelles Abarbeiten der Reklamation. Da können sich viele ein Beispiel daran nehmen
Richtig gut
Hab diese Sorte schon 2 mal bestellt, alle 6 Samen sind gekeimt und auch ordentlich gewachsen. Schwierigkeitsgrad Einfach ist aber etwas zu schön gesprochen, ich finde dass der Anbau etwas schwieriger war weil sie anscheiend eine eher empfindliche Pflanze ist
Gute Pflanze
Kann ich nur Empfehlen
Riecht wie das A-Loch einer saftigen Latina
Sehr geile Sache
Ok
Die Bands sind sehr schön aus und lecker fol sativa
Impeccable
,
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
