Amnesia Haze Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Amnesia Haze Samonakvétací spojuje silný, vysoce ceněný účinek klasické Amnesia Haze s autoflowering vlastnostmi ruderalis. Výsledkem je odrůda Semena konopí, která dokáže přejít od vyklíčení až k sklizni za pouhých 10 týdnů! Na Haze je to opravdu působivé a jistě potěší všechny milovníky Haze.
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Amnesia Haze Autoflower: Samonakvétací verze legendy
Když se Amnesia Haze v 90. letech objevila na trhu, okamžitě způsobila revoluci ve světě konopí. Její úspěch byl tak obrovský, že dodnes patří mezi nejuznávanější odrůdy vůbec. Je to oldschoolová legenda, která má výjimečné místo v srdci každého milovníka sativ.
Problém původní verze však spočívá v tom, že roste velmi dlouho a na pěstování je poměrně náročná. Křížením Amnesia Haze s ruderalis jsme vytvořili odrůdu semen konopí, která si zachovává kvalitu originálu, ale je mnohem, mnohem snadnější na pěstování.
Amnesia Haze Autoflower si drží typické kořeněně sladké aroma a silný, dlouhotrvající cerebrální efekt své slavné předchůdkyně. Produkuje velmi jemný, příjemný kouř, který povznáší a stimuluje mysl, zvedá náladu a pomáhá nahlížet věci z širší perspektivy. Díky tomu je ideální ke sdílení s přáteli, na pohodové posezení na zahradě nebo na gauči, kdy se hodiny nesou v duchu povídání a smíchu. Je však dobré mít na paměti, že Amnesia Haze Autoflower je extrémně silná odrůda. Začátečníci by k ní měli přistupovat opatrně a dávky zvyšovat pomalu – jinak je může snadno přemoci. Kdo jí ale projeví respekt, toho odmění nezapomenutelným zážitkem.
Co se týče možného léčebného využití, u Amnesia Haze Autoflower se uvádí, že může pomáhat ulevit od stresu, úzkosti, depresivních stavů a zlepšovat chuť k jídlu.
V pěstírně si Amnesia Haze Autoflower zachovává eleganci i vzrůst původního kultivaru. Může dorůstat až kolem 1,5 metru a při vhodných podmínkách a správné technice pěstování zvládne vyprodukovat až 150 g na rostlinu. Nejvíce ale vyniká v rychlosti růstu. Jedním z hlavních důvodů, proč se lidé pouštějí do pěstování Amnesia Haze jen neradi, je její dlouhá doba květu – zatímco Amnesia Haze Autoflower zvládne přejít od klíčení ke sklizni za pouhých 10–11 týdnů! Pokud tedy milujete Haze, neexistuje důvod, proč si tuto krásku nepořídit do své pěstírny.
Sečteno a podtrženo, Amnesia Haze Autoflower je prvotřídní odrůda, která bere vše dobré z originálu a ještě to vylepšuje. Jestli hledáte legendární genetiku Haze zabalenou do samonakvétací podoby s bleskově rychlým růstem, pak jsou tato semena konopí přesně pro vás.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Rodiče | Amnesia Haze x Ruderalis |
| Genetika | Samonakvétací odrůda s dominancí sativy |
| THC | 18 % |
| CBD | 3 % |
| CBD:THC | 1 : 6 |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 10–11 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 150 cm |
| Výška (outdoor) | 150 cm |
| Výnos (indoor) | Až 500 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Ocenění | 2. místo – Highlife Cup 2019 | Samonakvétací |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
Více informací o tomto produktu:
The ultimate Amsterdam classic
The smooth smoke makes every session feel like a trip to a top-tier Dutch coffeeshop
Sehr schön
2/3 gekeimt, beide brauchten in echt 15 Wochen. Kann aber auch an unseren feuchten Sommern liegen. Beide brachten 60g trocken, wäre aber mehr drin gewesen. Wirkung: macht aktiv, und kreativ, aber Achtung: Erwischt man zu viel, geht man schlafen. ;-) Sehr gern wieder
1/3 gekeimt
Sadge
Lagere opbrengst dan verwacht, wel een prima strain
De opbrengst was lager dan verwacht en gehoopt maar het is alsnog een soort die een keer gekweekt moet hebben.
Ok
Top classic strain in autoflower version
Top
Alle gekeimt
Leider nicht gekeimt
Hab sonst nie Probleme mit der Keimung bei zamnesia seeds.
Hatte auch nur 1 Samen bestellt.
top
Nice strain
Bestelt
Bin gespannt auf den grow
I love Amnesia
Bin gespannt , wie immer zufrieden!
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
