Lemon Wonder Samonakvétací (Zamnesia Seeds) feminizovaná
Díky mimořádně rychlé genetice je Lemon Wonder Samonakvétací od Zamnesia Seeds odrůda, která se dokáže opravdu vyplatit! Šlechtitelé zkřížili Lowryder s odrůdou Lemon OG a vytvořili tak výnosnou Samonakvétací rostlinu, která vyniká rychlostí růstu, odolností i atraktivním profilem – ke sklizni je připravená už za pouhých 8 týdnů!
| Koupit 3 semínka | 5% Sleva |
| Koupit 5 semínka | 10% Sleva |
| Koupit 10 semínka | 15% Sleva |
Zamnesia Seeds - Lemon Wonder Autoflower: Kompaktní výnosová mašina
Lemon Wonder Autoflower, vyšlechtěná zkušeným týmem pěstitelů ze Zamnesia Seeds, je špičková výnosová odrůda s parádně těžkým tělesným opojením. Tahle poctivá, i když kompaktní rostlina roste neuvěřitelně rychle – a přitom si zachovává vysokou kvalitu.
Poskytuje jemný, hladký a maximálně uspokojující kouř. Tato feminizovaná samonakvétací odrůda okouzlí smysly lahodnou chutí, vůní a samozřejmě i účinkem. Díky svému bleskovému cyklu se přímo nabízí jako „každodenní jistota“, po které můžete sahat pravidelně. Představte si, jak po slunečném dni sedíte s partou přátel na zahradě a vychutnáváte Lemon Wonder Autoflower – čistá pohodová idylka.
Lemon Wonder Autoflower se před očima promění z čerstvě vyklíčeného semínka v rostlinu připravenou ke sklizni už za 8 týdnů! Pěstitelé zaměření na výnos, kteří hledají další rychlou odrůdu do svého repertoáru, už nemusejí pátrat dál. S trochou chytrého plánování výsadby můžete jednotlivé cykly šikovně navázat a zajistit si nepřetržitý přísun květů.
Roste kompaktně a podsaditě, takže je ideální pro pěstitele, kteří nemají nazbyt místo. Co se týče výšky, obvykle dorůstá jen asi 60–80 cm a vytváří strukturu připomínající malý vánoční stromek. Zkušenější pěstitelé se zeleným palcem mohou u Lemon Wonder Autoflower očekávat výnosy přes 300 g/m² v indoor pěstírně a kolem 125 g na rostlinu venku.
Pro „nenápadné“ pěstitele, kteří hledají odrůdu bez extrémně pronikavého zápachu (jako mívají třeba silné skunkové linie) a zároveň bezproblémové chování, je Lemon Wonder Autoflower výborným kandidátem – a jako bonus uvidíte výsledky své práce doslova během chvilky.
| Značka | Zamnesia Seeds |
|---|---|
| Terpeny | Limonen |
| Vhodné pro | indoor, Outdoor |
| Náročnost pěstování | Snadná |
| Rodiče | Lowryder x Lemon OG |
| Genetika | Samonakvétací převážně indica |
| THC | 12% |
| CBD | 0–1 % |
| CBD:THC | Neznámé |
| Typ kvetení | Samonakvétací |
| Sex | Feminizovaná |
| Doba květu | 8–9 týdnů od semínka po sklizeň |
| Výška (indoor) | 80 cm |
| Výška (outdoor) | 80 cm |
| Výnos (indoor) | Až 300 g/m² |
| Výnos (outdoor) | Až 150 g na rostlinu |
| Dostupné jako | Feminized seeds |
| Chuť / aroma | Citron |
| Účinky | Zklidňující, Tělesné opojení |
Více informací o tomto produktu:
Superb
Really recommend.
Das Beste für ab und an
Eine tolle Pflanze, die ich schon mehrfach Indoor in 12 Liter Stofftöpfen gezogen habe. Sehr guter Ertrag, angenehme Wirkung. Für den Gelegenheitsraucher genau das richtige. Da ich meine immer getoppt habe, dauert es bis zur Ernte 2 Wochen länger. Gedüngt wird wöchentlich mit Compo. Beleuchtung Vipar xs1500 pro 18 Stunden pro Tag.
Fazit: mein Favorit
Très déçu
Sur les trois graines que vous m’avez envoyé une graine à germer
Seconda esperienza di coltivazione
Buona facile tutto bene, una settimana o due in più del previsto
Top
Great strain for a lighter stone. Everything is getting so strong these days, but this strain is a much more functional high...you can still get stuff done. More of a generic flavour, not too lemony
Schnell
Schnell und zuverlässig.
Light
A gentle lemon juice
Top Keimer
Keimt sehr schnell und legt los. Bin gespannt ob des Wachstums und der Ernte
Geiler Duft
Die Blüten der pflanzriechen sehr intensiv nach Zitrone. Der Ertrag ist für eine Automatik okay. Und die Wirkung ist für eine Automatik auch ausreichend.
Lemon Wonder Auto (Zamnesia Seeds) féminisée
deux sur trois ont germées....
après deux semaine très belle croissance
Graine Autofloraison Hybride F1 Gratuite (Royal Queen Seeds)
a germé et se développe bien , apparence plus fragile , a suivre
dans l'ensemble j'ai toujours été satisfait de vos produits
Upozorňujeme, že pokud vaše země není uvedena v našem obecném seznamu zemí, do kterých zasíláme, nejsme schopni do ní odeslat žádné zboží z našich webových stránek. Pro více informací si prosím prohlédněte seznam zde: Objednávky a doručení
